Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie na rzecz Budowy Kościoła Pod Wezwaniem Św. Franciszka z Asyżu w Fastach

Stowarzyszenie na rzecz Budowy Kościoła Pod Wezwaniem Św. Franciszka z Asyżu w Fastach
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Szkolna 12 lok. 1
Kod pocztowy
16-002
Miejscowość
Dobrzyniewo Duże
Województwo
podlaskie
Powiat
białostocki
Gmina
Dobrzyniewo Duże
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000407392
REGON
20067093500000
NIP
966-20-84-124
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2014
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Działalność na rzecz kultu religijnego, pożytku publicznego w zakresie organizowania wszelkich działań ukierunkowanych na budowę, oddanie do użytku, wyposażenie kościoła, ewentualne remonty oraz utrzymanie, wraz z budynkami towarzyszącymi mieszczącymi się na terenie rzymsko - katolickiej parafii pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Fastach, 2. Organizowanie działań zmierzających do gromadzenia środków pieniężnych na cele wymienione w punkcie 7 w sposób dozwolony przez prawo, 3. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków o tematyce katolickiej i związanej z działalnością stowarzyszenia, 4. Pozostała działalność wydawnicza w zakresie realizacji celów statutowych, 5. Pomoc społeczna dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych bez zakwaterowania, 6. Propagowanie idei budowy kościoła wśród społeczności lokalnej, w prasie i mediach, 7. Działalność charytatywna związana ze zbieraniem funduszy na działalność społeczną, 8. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, 9. Organizowanie i prowadzenie zgodnych z prawem loterii, zbiórek publicznych, zabaw, festynów, koncertów itp., z których dochód przeznaczony będzie na finansowanie celów stowarzyszenia.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej