Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Poszkodowanych Świętokrzyska 132

Stowarzyszenie Poszkodowanych Świętokrzyska 132
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Świętokrzyska 132 lok. 1
Kod pocztowy
80-180
Miejscowość
Gdańsk
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdańsk
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000433060
REGON
22174647000000
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  • reprezentowanie interesów i ochrona praw partycypantów, najemców oraz lokatorów budynku mieszkalnego przy ul. Świętokrzyskiej 132 w Gdańsku; - działania na rzecz zapewnienia komfortu życia i bezpieczeństwa mieszkańcom budynku mieszkalnego przy ul. Świętokrzyskiej 132 w Gdańsku; - integrowanie społeczności partycypantów, najemców oraz lokatorów budynku mieszkalnego przy ul. Świętokrzyskiej 132 w Gdańsku; - działanie na rzecz rozwoju i poprawy życia mieszkańców osiedla, na którym budynek się znajduje; - troska o infrastrukturę budynku i osiedla, na którym budynek się znajduje; - wyrażanie swojego stanowiska na forum publicznym; - kierowanie postulatów do organów administracji państwowej i władz samorządowych; - współpraca z organami administracji państwowej i samorządowej oraz innymi instytucjami i podmiotami; - prowadzenie działalności informacyjnej i doradczej na rzecz członków; - kształtowanie właściwych postaw społecznych mieszkańców osiedla, na którym blok się znajduje; - prowadzenie innych działań sprzyjających realizacji celów stowarzyszenia.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej