Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Webinar o zarządzaniu finansami w NGO [16.10.23] Poznaj kluczowe obszary. Sprawdź program >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Stowarzyszenie Sportowe Nobel Sport
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
604 548 000
Adres rejestrowy
Ulica
Browarowa 21
Kod pocztowy
43-100
Miejscowość
Tychy
Województwo
śląskie
Powiat
Tychy
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie kultury fizycznej
KRS
0000180789
REGON
27817738400000
NIP
6443161917
Rok powstania
2003
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie Nobel Sport powstało z myślą o ludziach, dla których sport i aktywne spędzanie czasu stanowią ważny element życia.

Od kiedy sport zaistniał w środkach masowego przekazu obserwujemy stałe związki ludzi sportu z ludźmi biznesu. Wielkie kluby i związki sportowe nie byłyby w stanie funkcjonować bez wsparcia finansowego.

W naszym kraju największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna. Nic dziwnego, jest to nasz sport narodowy, a największy dziennik sportowy w Polsce jest w większości poświęcony tej dyscyplinie. Mecz swojej ukochanej drużyny może obejrzeć na żywo na stadionie nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi w tym samym czasie.

Oprócz piłkarzy ogromną sympatią cieszą się Adam Małysz, Robert Kubica czy Mariusz Pudzianowski. Są to oczywiście wspaniali sportowcy, ale nie zdobyliby tak dużego rozgłosu gdyby nie transmisje telewizyjne.

Co w takim razie z tymi, którzy nie maja szansy na tak olbrzymią popularność i na wielkie korzyści? Czy powinni po wielu latach przestać trenować i zająć się zarabianiem pieniędzy? Tak jest w wielu przypadkach i wielu z Was, którzy czytają ten tekst być może kiedyś znalazło się w podobnej sytuacji. W ten sposób straciliśmy przyszłych Mistrzów Świata lub Europy, wspaniałych trenerów i wychowawców młodzieży. Straciliśmy ludzi, którzy poprzez swoją pasję i zaangażowanie potrafili zarazić innych swoją miłością do sportu.

Stowarzyszenie realizuje cele i zadania w zakresie kultury fizycznej oraz sportów elitarnych-niszowych jak również sportów ekstremalnych poprzez wspieranie różnych pasji swoich członków w powyższym zakresie.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej