Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci Chorych na Cukrzycę w likwidacji

Stowarzyszenie na rzecz Dzieci Chorych na Cukrzycę w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
Telefon
32 208 88 44
Adres rejestrowy
Ulica
Medyków 18
Kod pocztowy
40-752
Miejscowość
Katowice
Województwo
śląskie
Powiat
Katowice
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000044096
REGON
27689580400000
NIP
634-24-12-594
Rok powstania
2000
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem Naszego Stowarzyszenia jest prowadzenie działalności edukacyjnej dla chorych i ich rodzin, wsparcie, pomoc w zaakceptowaniu choroby przez dzieci chore na cukrzycę, oraz ich bliskich rodziny, rodzeństwo, otoczenie.

"Matką chrzestną" Stowarzyszenia i osobą, która wspiera Nas w trudnych początkach i w całej dotychczasowej działalności Stowarzyszenia jest Pani Profesor Przemysława Jarosz-Chobot. Jest to przykład profesora, lekarza, człowieka, kobiety która oddała swoje serce pracując i lecząc dzieci i młodzież z cukrzycą.

Przez te lata poznaliśmy wiele ciekawych rodzin i dzieci, poznaliśmy Państwa problemy, radości - wśród rodzin nawiązały się przyjaźnie i sympatie, a także wśród dzieci - uczestników wyjazdów turnusowych, edukacyjno-integracyjnych. Nabraliśmy doświadczenia oraz stworzyliśmy sprawny schemat prawno-księgowy działalności Stowarzyszenia, który mamy zamiar wykorzystać w okresie od października 2008 roku do profesjonalnego pozyskiwania środków finansowych w formie darowizn, dotacji które zapewnią nam ciekawa realizacje projektów edukacyjno-integracyjnych.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej