Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Stowarzyszenie Morena
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
58 344 41 11
Adres rejestrowy
Ulica
Jaśkowa Dolina 7
Kod pocztowy
80-252
Miejscowość
Gdańsk
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdańsk
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000100513
REGON
19266826900000
NIP
9570846431
Rok powstania
2002
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie Morena założone zostało w 2002 roku. Od 2003 pełni funkcje Ośrodka Regionalnego Programu „Młodzież w działaniu”, zaś od 2004 roku koordynuje sieć Eurodesk na Pomorzu, będącą największą siecią w Europie.

Stowarzyszenie prowadzi także punkt Europe Direct Gdańsk. W ciągu 9 lat działalności Stowarzyszenie zrealizowało ponad 40 projektów aktywizujących i wspierających organizacje pozarządowe.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
20.01.2022
Zadaniem RODM-u jest edukacja na temat polskiej obecności w świecie polityki zagranicznej, szeroko rozumianej dyplomacji oraz życia Polaków poza naszym krajem. Działania te realizowane są w postaci lekcji i warsztatów w szkołach oraz debat, seminariów i wywiadów online skierowanych przede wszystkim do społeczności na Pomorzu. Zapraszamy do zapoznania się, z jakimi inicjatywami RODM Gdańsku dotarł do odbiorców.
Publicystyka
28.12.2021
Wideo to forma, która najlepiej dziś trafia do dzieci i młodzieży. Od ponad roku kanał na Youtube Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Gdańsku „RODM Gdańsk” udostępnia szkołom i placówkom pedagogicznym filmiki dotyczące życia Polaków za granicą, roli dyplomacji międzynarodowej, wypowiedzi ekspertów i dyplomatów na  temat aktualnych wydarzeń międzynarodowych oraz także o możliwościach, jakie daje UE w rozwoju młodych ludzi.
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej