{!-- --} Forum ngo's Wydminy - Profil - ngo.pl
Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Forum ngo's Wydminy
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Plac Rynek 1
Kod pocztowy
11-510
Miejscowość
Wydminy
Województwo
warmińsko-mazurskie
Powiat
giżycki
Gmina
Wydminy
Dane rejestrowe
Forma prawna
Federacja, związek stowarzyszeń
KRS
0000383171
REGON
28060898300000
NIP
845-19-75-972
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem forum jest poprawa jakości życia mieszkańców gminy Wydminy z wykorzystaniem jej zasobów naturalnych i kulturowych. Realizacja celu nastąpi w szczególności poprzez działania na rzecz zrównoważonego rozwoju gminy oraz: 1/ mobilizowanie lokalnej społeczności do aktywnego uczestnictwa w procesie rozwoju gminy; 2/ upowszechnienie i wymianę informacji o inicjatywach związanych z aktywnością ludności na obszarach wiejskich; 3/ pobudzanie aktywności społeczności lokalnej na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego; 4/ wdrażanie strategii rozwoju gminy Wydminy; 5/ promocję gminy Wydminy; 6/ propagowanie zasad partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju gminy Wydminy, w tym partnerstwa z samorządami: wojewódzkim, powiatowym a w szczególności z samorządem gminy Wydminy.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej