Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja Droga Nadziei
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Łokciowa 16
Kod pocztowy
02-989
Miejscowość
Warszawa-Wilanów
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wilanów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000379367
REGON
14287702600000
NIP
951-23-35-665
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Wspieranie tworzenia społeczeństwa obywatelskiego w Wietnamie poprzez działanie na rzecz rozwoju edukacji, kultury, nauki, oświaty i wychowania, stymulowanie rozwoju opieki zdrowotnej i pomocy społecznej, wspieranie inicjatyw gospodarczych i krzewienie rozwoju przedsiębiorczości, udzielanie wsparcia dla rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych, działania na rzecz zachowania i promocji sztuki, pielęgnowanie wietnamskich tradycji, krzewienie wiedzy o historii Wietnamu oraz rozwój wietnamskiej świadomości narodowej. 2. Stwarzanie dla ludności w Polsce i na świecie warunków dających poczucie stabilności i bezpieczeństwa osobistego, ochrona ludzkiej godności, inicjowanie i promocja postaw obywatelskich i dobroczynności, promocja wolontariatu i działanie na rzecz otwartości i tolerancji Polaków wobec osób odmiennych kulturowo. 3. Wspieranie inicjatyw społeczności wietnamskiej w Polsce i na świecie, wspomaganie procesu integracji imigrantów wietnamskich w Polsce i na świecie poprzez działanie edukacyjne, kulturalne i informacyjne. 4. Działania mające na celu udzielanie wsparcia materialnego i psychologicznego imigrantom wietnamskim. 5. Udzielanie wszelkiej możliwej pomocy dzieciom żyjącym w trudnych warunkach bytowych.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
działalność na rzecz mniejszości narodowych i etnicznych
partnerstwa międzynarodowe, wymiana doświadczeń
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej