Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Stowarzyszenie Aktywacja
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Rybnicka 25
Kod pocztowy
02-405
Miejscowość
Warszawa-Włochy
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Włochy
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000368806
REGON
14265374600000
NIP
521-35-85-228
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Zanim narodziło się nasze stowarzyszenie, około 6 lat działaliśmy jako nieformalna grupa, organizując młodzieżowe spotkania, prelekcje, koncerty, warsztaty, a nawet rekolekcje. W czasie wspólnego działania w naturalny sposób nasze grono wzbogaciło się o wiele uzdolnionych i aktywnych osób. Chociaż Stowarzyszenie "AKTYWACJA" powstało dopiero w październiku 2010 roku, już wtedy mieliśmy na swoim koncie kilkadziesiąt zorganizowanych w całej Polsce imprez oraz rozkręciliśmy prężnie działający Club Zioma Janka w warszawskiej dzielnicy Włochy. Sukcesem profilaktycznych działań klubu jest między innymi wystawienie pierwszego w Polsce młodzieżowego musicalu hip-hopowego - ZiomStory, a także powstanie zespołu hip-hopowego Stoton Crew.

Członków Stowarzyszenia "AKTYWACJA" charakteryzuje to, iż każdy z nas posiada swoją życiową pasję, którą poprzez pracę w stowarzyszeniu stara się rozwijać i przekazywać młodszemu pokoleniu. Oferujemy warsztaty z tańca nowoczesnego, jazdy na monocyklu, muzyki hip-hop, grafiki i innych elementów ważnych dla współczesnej kultury alternatywnej, bliskiej dojrzewającemu człowiekowi. Organizujemy spotkania, koncerty, przedstawienia, na których podopieczni z klubu mogą sprawdzić się w tym, czego nauczyli się na warsztatach. Dajemy również możliwość uczestniczenia w zajęciach socjoterapeutycznych, motywacyjnych, treningach osobowości. Uczestnicy klubu są pod stałą opieką pedagogów doświadczonych w pracy z młodzieżą.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
muzyka
teatr
film
taniec
sztuki wizualne, wzornictwo
literatura, czasopisma
animacja społeczno-kulturalna
edukacja kulturalna
profilaktyka uzależnień
prawa dziecka
działalność na rzecz integracji europejskiej
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej