Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenie Aktywacja
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Rybnicka 25
Kod pocztowy
02-405
Miejscowość
Warszawa-Włochy
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Włochy
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000368806
REGON
14265374600000
NIP
521-35-85-228
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Zanim narodziło się nasze stowarzyszenie, około 6 lat działaliśmy jako nieformalna grupa, organizując młodzieżowe spotkania, prelekcje, koncerty, warsztaty, a nawet rekolekcje. W czasie wspólnego działania w naturalny sposób nasze grono wzbogaciło się o wiele uzdolnionych i aktywnych osób. Chociaż Stowarzyszenie "AKTYWACJA" powstało dopiero w październiku 2010 roku, już wtedy mieliśmy na swoim koncie kilkadziesiąt zorganizowanych w całej Polsce imprez oraz rozkręciliśmy prężnie działający Club Zioma Janka w warszawskiej dzielnicy Włochy. Sukcesem profilaktycznych działań klubu jest między innymi wystawienie pierwszego w Polsce młodzieżowego musicalu hip-hopowego - ZiomStory, a także powstanie zespołu hip-hopowego Stoton Crew.

Członków Stowarzyszenia "AKTYWACJA" charakteryzuje to, iż każdy z nas posiada swoją życiową pasję, którą poprzez pracę w stowarzyszeniu stara się rozwijać i przekazywać młodszemu pokoleniu. Oferujemy warsztaty z tańca nowoczesnego, jazdy na monocyklu, muzyki hip-hop, grafiki i innych elementów ważnych dla współczesnej kultury alternatywnej, bliskiej dojrzewającemu człowiekowi. Organizujemy spotkania, koncerty, przedstawienia, na których podopieczni z klubu mogą sprawdzić się w tym, czego nauczyli się na warsztatach. Dajemy również możliwość uczestniczenia w zajęciach socjoterapeutycznych, motywacyjnych, treningach osobowości. Uczestnicy klubu są pod stałą opieką pedagogów doświadczonych w pracy z młodzieżą.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
muzyka
teatr
film
taniec
sztuki wizualne, wzornictwo
literatura, czasopisma
animacja społeczno-kulturalna
edukacja kulturalna
profilaktyka uzależnień
prawa dziecka
działalność na rzecz integracji europejskiej
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej