Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Międzynarodowa Fundacja Migrator Theatre
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
698 850 333
Adres rejestrowy
Ulica
Oleandrów 7 lok. 14
Kod pocztowy
00-629
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000254427
REGON
14050585200000
NIP
701-00-11-664
Rok powstania
2006
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Prowadzone działania
Teatr Migranta to kilkunastoosobowa grupa teatralna skupiająca uchodźców i emigrantów różnych narodowości i kultur, m.in. z Kamerun, Kongo, Angoli, Sudanu, Czeczenii, Nigerii, Inguszetii, Liberii, Togo, Wietnamu, Azerbejdżanu, Kamerunu, Jugosławii, Gwinei, a także z Polski. Są wśród nich zarówno amatorzy pasjonaci, jak i aktorzy profesjonalni. Tym, co łączy i spaja wszystkich jest doświadczanie Polski - jej realiów życia codziennego, ale i polskiej kultury.

Teatr Migranta jest teatrem niekomercyjnym. W swych działaniach kieruje się, obok wartości artystycznych, przede wszystkim celami społecznymi. Teatr opiera się na twórczym modelu wielokulturowości wspierającym integrację, a działania artystyczne mają na celu przybliżenie publiczności problemów procesu asymilacji. Problematyka wyobcowania, tęsknota za krajem ojczystym i poczucie wykluczenia są tematami uniwersalnymi, jakkolwiek teatr działa w Polsce i to właśnie polskie realia są głównym punktem odniesienia. Artyści chcą działać na rzecz integracji cudzoziemców w Polsce, ale towarzyszy im także przekonanie, że w ten sposób również wnoszą cenny, multikulturowy wkład w polską kulturę.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
partnerstwa międzynarodowe, wymiana doświadczeń
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej