Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja na rzecz Osób Niepełnosprawnych i Poszkodowanych w Wypadkach Komunikacyjnych - "Nie Jesteś Sam"

Fundacja na rzecz Osób Niepełnosprawnych i Poszkodowanych w Wypadkach Komunikacyjnych - "Nie Jesteś Sam"
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
84-100
Miejscowość
Puck
Województwo
pomorskie
Powiat
pucki
Gmina
Puck
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000278124
REGON
22040069200000
NIP
587-16-34-236
Rok powstania
2007
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Naszym celem jest niesienie pomocy osobom niepełnosprawnycm i poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych w dziedzinie rehabilitacji leczniczej i pomocy psychologicznej zarówno w formie lecznictwa ambulatoryjnego jak i stacjonarnego ze szczególnym uwzględnieniem osób nie mających możliwości finansowych do kontynuowania leczenia swoich ułomności.
Fundacja realizuje cele poprzez organizowanie i finansowanie ambulatoryjnej i środowiskowej rehabilitacji, a także organizowanie i finansowanie turnusów rehabilitacyjnych i rehabilitacyjno-leczniczych. Organizuje także i finansuje kursy, seminaria, wykłady, prelekcje i szkolenia dla osób biorących czynny udział w jej działalności oraz mających jej podlegać.

Prowadzone działania
Opracowane zostały i wdrożone przez Zarząd Fundacji zasady udzielania pomocy na rzecz osób niepełnosprawnych i poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Zgodnie z nimi Fundacja nie udziela pomocy w formie zasiłków pieniężnych lecz pokrywa w części lub całości koszty badań ambulatoryjnych i zabiegów rehabilitacyjnych dla w/w grup społecznych.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
pomoc ofiarom klęsk żywiołowych i wypadków losowych
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej