Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Fundacja BNP Paribas
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 562 19 02
Adres rejestrowy
Ulica
Kasprzaka 2
Kod pocztowy
01-211
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wola
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000260224
REGON
14061684700000
NIP
5272512248
Rok powstania
2006
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2007
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Naszą misją jest odważne zmienianie świata na taki, w którym jest mniej nierówności i w którym możemy być spokojni o przyszłość naszej planety.

OBSZARY DZIAŁANIA FUNDACJI

PROGRAMY EDUKACYJNE

Wyrównywanie szans edukacyjnych oraz inspirowanie dzieci i młodzieży poprzez autorskie i partnerskie programy stypendialne oraz rozwojowe.

ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE

Angażowanie pracowników Banku BNP Paribas do działania na rzecz otoczenia poprzez wolontariat pracowniczy i filantropię indywidualną.

FILANTROPIA ŚRODOWISKOWA

Działanie na rzecz klimatu poprzez ochronę ekosystemów oraz realizację działań fundacji z dbałością o środowisko naturalne.

Fundacja BNP Paribas powstała w 2006 roku i realizuje zadania wynikające z odpowiedzialności społecznej Banku BNP Paribas, swojego fundatora. Poprzez programy autorskie i współpracę z organizacjami eksperckimi wyrównuje szanse edukacyjne, zapobiega wykluczeniu grup znajdujących się w trudnej sytuacji, a także wspiera budowę kapitału społecznego i rozwój organizacji obywatelskich w lokalnych środowiskach.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
28.06.2018
Nauka wzajemnego szacunku, rozwój kreatywności i osiągnięcie harmonii emocjonalnej - to tylko część efektów, jakie daje aktywność muzyczna i praca wychowawcza połączone w ramach programu Dream Up. Z inicjatywy realizowanej przez Fundację BGŻ BNP Paribas i partnerów mogą korzystać podopieczni ognisk wychowawczych na warszawskiej Pradze.
Publicystyka
15.06.2018
Najlepsi uczniowie gimnazjów, studenci i absolwenci szkół wyższych mogą zyskać wsparcie i spełnić marzenia o studiach na Harvardzie, dzięki Konkursowi „Droga na Harvard", którego partnerem strategicznym jest Fundacja BGŻ BNP Paribas.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej