Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie roZruSZnik przy Zespole Szkół Zawodowych w Piszu

Stowarzyszenie roZruSZnik przy Zespole Szkół Zawodowych w Piszu
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
660 736 280
Telefon
87 423 20 52
Adres rejestrowy
Ulica
Gustawa Gizewiusza 3
Kod pocztowy
12-200
Miejscowość
Pisz
Województwo
warmińsko-mazurskie
Powiat
piski
Gmina
Pisz
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000303368
REGON
28029352200000
NIP
849-15-55-555
Rok powstania
2008
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Jesteśmy aktywną grupą ludzi wspierającą młodzież w pozytywnych działaniach oraz pobudzającą środowisko szkolne do aktywności społecznej.
Do statutowych celów stowarzyszenia "roZruSZnik" przy ZSZ w Piszu należy wspieranie rozwoju Zespołu Szkół Zawodowych w Piszu, rozwój twórczości, kreatywności i przedsiębiorczości dzieci i młodzieży jak i działanie w sferze pomocy, animacji i integracji społecznej oraz współpraca z innymi podmiotami działającymi w tej sferze. Od momentu założenia stowarzyszenia w 2008 roku staramy się wspierać dzieci i młodzież poprzez różne większe i mniejsze akcje, projekty krajowe i międzynarodowe, biwaki i obozy tematyczne, zbiórki na rzecz potrzebujących i wiele innych. Dzięki powołaniu wolontariatu przy stowarzyszeniu staramy się od początku 2012 r. bardziej aktywizować młodzież do własnych inwencji oraz poszukiwania i rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Nasza kadra to bardziej i mniej doświadczeni członkowie stowarzyszenia oraz coraz liczniejsza grupa młodzieży chętna do działania i pełna ciekawych i nietypowych pomysłów.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
aktywizacja lokalna
współpraca z innymi (partnerstwa), w tym z mediami, biznesem
działalność na rzecz integracji europejskiej
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej