Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym "Przystań"

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym "Przystań"
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
Telefon
696 081 099
Telefon
724 623 470
Adres rejestrowy
Ulica
Niestkowo 1
Kod pocztowy
76-270
Miejscowość
Niestkowo
Województwo
pomorskie
Powiat
słupski
Gmina
Ustka
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000298572
REGON
22057263100000
NIP
839-30-55-231
Rok powstania
2008
Organizacja pożytku publicznego
Tak
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym "Przystań" zostało założone z inicjatywy specjalistów (pedagogów, terapeutów) pracujących na co dzień z dziećmi, młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Zaczątkiem powstania Stowarzyszenia była realizacja programów profilaktycznych dla niepełnosprawnej intelektualnie młodzieży doświadczającej przemocy w swych rodzinach.

Celem Stowarzyszenia jest pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób.

Dotychczas podejmowaliśmy działania mające na celu: pomoc osobom niepełnosprawnym, rodzinom borykającym się z problemem przemocy, seniorom z DPS „Leśna Oaza” w Słupsku, wolontariuszom ze szkolnego klubu „Jestem z Tobą” przy Ośrodku Szkolno Wychowawczym, mieszkańcom Niestkowa i Charnowa oraz osobom pozostających bez pracy.

Stowarzyszenie swą działalność prowadzi przy współpracy z administracją rządową, samorządową, oraz innymi organizacjami pozarządowymi, osobami prawnymi i fizycznymi, które pragną wspierać lub współdziałać w zakresie wyznaczonych przez Stowarzyszenie statutowych celach.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej