Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja "W Stronę Światła"
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
80-125
Miejscowość
Gdańsk
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdańsk
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000253297
REGON
22020791400000
NIP
589-18-83-480
Rok powstania
2006
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Fundacja "W Stronę Światła" powstała by pomagać i służyć wszystkim potrzebującym wsparcia: chorym, głodnym, samotnym, zagubionym, lękającym się i pozostawionym samym sobie. Powstała by wspomóc Ziemię działaniami proekologicznymi oraz działaniami na rzecz wzrostu edukacji i samoświadomości społeczeństwa, pokoju i współpracy na świecie. Opierając się na fundamencie jakim jest szeroko pojęta Miłość i akceptacja, dążymy do przejawienia prawdy, prawości i nie krzywdzenia w życiu każdej jednostki. Prosta, czysta droga, prostota słów i działań, Miłość niesiona mocą serc w najdalsze zakątki ciemności to nasza DEKLARACJA na każdy dzień pracy dla dobra nas WSZYSTKICH. Otwarte wrota naszych serc i drzwi fundacji niechaj zawsze pozostaną zaproszeniem do współpracy.

Prowadzone działania
Warsztaty terapi Simontona - dla osob chorych na nowotwory, cykliczne co miesiąc.
Warsztaty rozwoju duchowego, dla wszystkich zainteresowanych - dwie grupy: początkujaca i zaawansowana; cyklicznie co miesiąc.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
pomoc ofiarom klęsk żywiołowych i wypadków losowych
prawa człowieka, swobody obywatelskie, demokracja
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej