Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak chronić dane osobowe w Twoim stowarzyszeniu, fundacji? Dowiedz się więcej o RODO. Zamów praktyczny poradnik PDF

Stowarzyszenie MANKO
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
798 785 402
Adres rejestrowy
Ulica
Siarczki 16
Kod pocztowy
30-698
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000225549
REGON
12002743400000
NIP
6792841817
Rok powstania
2005
Organizacja pożytku publicznego
Tak
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie MANKO to kreatywna organizacja pozarządowa, inicjator kampanii społecznych i wydawca magazynów. Edukujemy, rozwijamy lokalne inicjatywy i aktywujemy obywateli, czyli po prostu zmieniamy świat na lepszy! Misją Stowarzyszenia jest promowanie pozytywnych postaw i wartości, szczególnie wśród młodych ludzi, a także promocja demokracji i wolności słowa. Wierzymy, iż odpowiedzialność za przyszłość leży szczególnie na młodych obywatelach, lecz każdy ma siłę do dążenia do pozytywnych zmian. Właśnie dlatego staramy się aktywizować nie tylko studentów kulturalnej stolicy Polski, ale cale społeczeństwo – również tak zaniedbywanych seniorów.

Poprzez nasze kampanie społeczne takie jak: Lokal Bez Papierosa.pl, Polska Bez Dymu, Nie pal przy dziecku, Palenie jest słabe czy RyzyKochania kładziemy nacisk na najbardziej aktualne problemy społeczne.

Darowizny zbierane z pomocą  wplacam.ngo.pl

pomoż nam pomagać innym
Wspieramy codziennie potrzebujących Seniorów i chcemy zapewnić Im godne, radosne dni.
50,00 zł
Wysłanie Pakietu wsparcia dla Potrzebującego Seniora
75,00 zł
Wysłanie Pakietu wsparcia dla Domu Pomocy Społecznej
100,00 zł
Zorganizowanie Wykładu Edukacyjnych dla Seniorów
Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
20.09.2021
Wydarzenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Manko – Głos Seniora, w tym roku wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa odbyło się 15-16 września 2021 roku. Tegoroczne Senioralia zgromadziły ponad 3 tys. seniorów, nie tylko z Krakowa, ale również z wielu zakątków Polski, jak i zza granicy!
Publicystyka
24.05.2021
W czasie pandemii seniorzy nie są tylko narażeni na wirusy, ale także na nieetyczne praktyki biznesowe. Od marca 2020 r. przestępcy dwoją się i troją, aby wykorzystać lęk, panikę i izolację seniorów w Polsce. Co chwilę powstają nowe techniki manipulacyjne. Przeciwdziała temu Stowarzyszenie MANKO, które od 8 lat wydaje Ogólnopolski Głos Seniora i Ogólnopolską Kartę Seniora, a także prowadzi ogólnopolską kampanię edukacyjną Stop Manipulacji – Nie daj się oszukać.
Publicystyka
16.04.2021
W czasie pandemii pomysłowość oszustów szczególnie nie zna granic, co ma również bezpośrednie przełożenie na kradzieże danych i majątku poprzez spis powszechny. Od marca 2020 roku przestępcy dwoją się i troją, aby wykorzystać lęk, panikę i izolację seniorów w Polsce.

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej