Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Loesje Polska
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Siennicka 3
Kod pocztowy
04-005
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Praga-Południe
Dane rejestrowe
Forma prawna
Przedstawicielstwo organizacji zagranicznej
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Loesje (czyt. lusze) to idea promująca wolność ekspresji i kreatywność, wywodząca się z Holandii, która obecnie działa jako sieć grup lokalnych na całym świecie. Działalność Loesje ma pobudzać odbiorców do refleksji, a także kreatywnego i twórczego myślenia oraz uświadomić możliwość wpływania na najbliższe otoczenie.
Swoje idee i wartości - przede wszystkim wolność wyrażania własnej opinii i wolność słowa, tolerancję, umiejętność wyrażania pozytywnej krytyki, sprzeciwianie się autorytetom, niezależność, wykazywanie inicjatywy - Loesje przekazuje poprzez serie czarno-białych plakatów, pocztówek, wlepek o charakterystycznym layoucie, publikacje. Teksty, które zamieszczane są na drukach Loesje tworzone są często podczas warsztatów kreatywnego pisania tekstów, których celem jest dzielenie się pomysłami i ideami, wyrażenie własnych opinii przy użyciu krótkich sloganów. Warsztaty Loesje to okazja do wyrażania swoich poglądów oraz inspiracja do działania, zwłaszcza w najbliższym otoczeniu.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
prawa człowieka, swobody obywatelskie, demokracja
działalność na rzecz integracji europejskiej
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej