Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Stowarzyszenie Polsko-Ukraińsko-Niemieckie "Integra"

Stowarzyszenie Polsko-Ukraińsko-Niemieckie "Integra"
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Aleja Kwiatów 14
Kod pocztowy
42-606
Miejscowość
Tarnowskie Góry
Województwo
śląskie
Powiat
tarnogórski
Gmina
Tarnowskie Góry
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000200737
REGON
27824412300000
Rok powstania
2004
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Rozwijanie przedsięwzięć naukowych i tym podobnych oraz upowszechnianie ich rezultatów i innych aspektów życia kulturowego Polski, Niemiec i Ukrainy. 2. Aktywizacja stosunków, budowa wzajemnych relacji z uwzględnieniem państw Europy, a szczególnie Polski, Niemiec i Ukrainy. 3. Budowanie środowiska opiniotwórczego w relacjach pomiędzy społecznościami Europy. 4. Integracja środowisk oraz ułatwianie kontaktów między instytucjami. 5. Przełamywanie uprzedzeń narodowościowych, kształtowanie wielokulturowego obrazu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. 6. Gromadzenie i upowszechnianie informacji o aspektach życia społecznego w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej. 7. Reprezentowanie stowarzyszenia i praw wynikających ze statutu wobec społeczeństw i podmiotów prawnych w kraju i za granicą. 8. Wspieranie aktywności społecznej i pomoc jednostkom ubogim Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej. 9. Wspieranie rozwoju gospodarczego.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
partnerstwa międzynarodowe, wymiana doświadczeń
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej