Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Ofiar Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych "Vitae Porto"

Stowarzyszenie Ofiar Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych "Vitae Porto"
Kontakt
Telefon
888 647 396
Adres rejestrowy
Ulica
Jackowskiego 4
Kod pocztowy
89-100
Miejscowość
Nakło nad Notecią
Województwo
kujawsko-pomorskie
Powiat
nakielski
Gmina
Nakło nad Notecią
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000223324
REGON
09322222500000
Rok powstania
2004
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Pomoc ofiarom wypadków i kolizji drogowych na skutek nieszczęśliwych zdarzeń. 2. Wszechstronne propagowanie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 3. Doradztwo, pomoc prawna oraz finansowa poszkodowanym. 4. Pomoc psychologiczna i rzeczowa poszkodowanym. 5. Działania lobbystyczne na rzecz zmian legislacyjnych i organizacyjnych zmierzających do: - poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, - poprawy sytuacji poszkodowanych w wypadkach i kolizjach drogowych, - rozbudowy bezpiecznej sieci dróg w Rzeczpospolitej Polskiej. 6. Poszukiwanie osób i instytucji mogących udzielić pomocy finansowej poszkodowanym w wypadkach znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji materialnej. 7. Pomoc poszkodowanym w organizacji opieki medycznej i rehabilitacji w celu ich uaktywnienia i zdobywania przez nich samodzielności w nowej sytuacji życiowej 8. Upowszechnianie wiedzy o zasadach odpowiedzialności prawnej sprawców wypadków drogowych.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
pomoc ofiarom klęsk żywiołowych i wypadków losowych
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej