Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja Akademia Transportu
Kontakt
Telefon
52 324 97 52
Telefon
52 324 97 52
Adres rejestrowy
Ulica
Adama Czartoryskiego 6 lok. 1
Kod pocztowy
85-222
Miejscowość
Bydgoszcz
Województwo
kujawsko-pomorskie
Powiat
Bydgoszcz
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000232705
REGON
34002805000000
NIP
967-12-12-194
Rok powstania
2005
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Kujawsko Pomorski Ośrodek Szkoleń powstał z inicjatywy działaczy Kujawsko Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Międzynarodowych we współpracy z Wyższą Pomorską Szkołą Turystyki i Hotelarstwa w Bydgoszczy oraz przy znaczącym wsparciu Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce. Powołany został by służyć wszystkim, by wspomóc wysiłki środowisk w przygotowaniu przewoźników i kadr niezbędnych do funkcjonowania i konkurowania polskiego transportu w Unii Europejskiej.

Fundacja Akademia Transportu wspólnie z Pomorskim Stowarzyszeniem Przewoźników Drogowych i Łódzkim Stowarzyszeniem Przewoźników Międzynarodowych i Spedytorów realizujemy z powodzeniem szeroki pakiet szkoleń dedykowanych branży transportowej. Jesteśmy wiodącymi ośrodkami w pozyskiwaniu i wykorzystaniu środków na szkolenia z programów pomocowych Unii Europejskiej. Nasze trzy instytucje zrealizowały i obecnie realizują projekty o łącznej wartości prawie 4 ml euro. Posiadamy własne pojazdy szkoleniowe różnych marek, nowoczesne wysokiej klasy symulatory, bazę dydaktyczną oraz grono doświadczonych wykładowców. W naszej dyspozycji jest również specjalistyczny tor do ćwiczeń w warunkach specjalnych oraz doświadczona grupa instruktorów doskonalenia techniki jazdy. Motorem działań Akademii Transportu, Pomorskiego i Łódzkiego Stowarzyszenia jest prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie. Temu służą posiadane wydawnictwa, których publikacje wspomagają proces dydaktyczny. Nowe szkolenia kierowców zawodowych to nowe standardy edukacyjne. Spełnienie tych standardów i sposób prowadzenia szkoleń kierowców i przewoźników zdobyły uznanie poprzez uzyskanie przez nasze ośrodki akredytacji Akademii IRU.

Organizacja wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych jako niepubliczna instytucja szkoleniowa i posiada uprawnienia do szkolenia osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej