Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenie Krzyś - Byś Kolorowo Żył
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
506 852 028
Adres rejestrowy
Ulica
Zwycięstwa 23
Kod pocztowy
55-080
Miejscowość
Kąty Wrocławskie
Województwo
dolnośląskie
Powiat
wrocławski
Gmina
Kąty Wrocławskie
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000228742
REGON
02003247300000
NIP
896-13-82-573
Rok powstania
2005
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2005
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie Krzyś Byś Kolorowo Żył jest małym lokalnym Stowarzyszeniem zajmującym się pomocą osobom niepełnosprawnym, osobom starszym oraz ich opiekunom.

NASZ CEL

Naszym głównym celem jaki chcemy zrealizować to włączenie osób wykluczonych w aktywne życie społeczności kąckiej. W tym celu staramy się integrować naszych podopiecznych ze społecznością lokalną podczas np. wyjazdów czy eventów. Stowarzyszenie stara się pozyskać środki na działalność statutową. Wyjazdy, które organizujemy dla większości z naszych podopiecznych wraz z opiekunami są jedynymi w ciągu roku, na które mogą sobie pozwolić. Jednocześnie sprzyjają pokonywaniu barier społecznych, dają możliwość wyjścia z domu i spędzenia aktywnie czasu w nowym środowisku wśród swoich rówieśników. Dla ich opiekunów natomiast są platformą wymiany doświadczeń, integracji, wzajemnego wsparcia ale także formą odstresowania się od trudów życia codziennego.

JAK DZIAŁAMY?

Jesteśmy otwarci na kontakty i współpracę z podobnymi ośrodkami w kraju i za granicą. Kładziemy nacisk na działania w dziedzinie edukacji, terapii, kultury, turystyki, rozrywki i wykorzystania nowoczesnych technologii w terapii.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej