Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Hospicjum Królowej Apostołów
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
48 366 81 44
Telefon
48 360 48 54
Telefon
605 980 214
Adres rejestrowy
Ulica
Wiejska 2
Kod pocztowy
26-606
Miejscowość
Radom
Województwo
mazowieckie
Powiat
Radom
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000185346
REGON
67298515900000
NIP
948-23-26-815
Rok powstania
2003
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2004
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Jesteśmy Wspólnotą Wolontariuszy hospicyjnych - medycznych i niemedycznych. Leczymy, pielęgnujemy, wspieramy duchowo / sakramentalnie i materialnie chorych na nowotwory: dorosłych i młodzież a także dzieci w stanach terminalnych wszelkich chorób. Posługę sprawujemy przez 24h i 7dni w tygodniu a wiec także w niedziele i święta, włącznie z Bożym Narodzeniem i Wielkanocą. Docieramy do chorych w Radomiu i w pięciu okolicznych powiatach, wyjątkowo także po za wyznaczoną granicę 50 km.

Członkowie naszej Wspólnoty NIE otrzymują wynagrodzenia. W ten sposób zachowujemy założenia Idei hospicyjnej, głoszonej i przekazanej nam przez ks. E. Dutkiewicza - Ojca Polskiego Hospicjum - bezinteresownej służby bliźnim. Niesiemy także pomoc rodzinom naszych podopiecznych, wspieramy ich w trakcie choroby jak i w czasie osierocenia. Szczególnym zainteresowaniem i troską otaczamy osierocone dzieci. Organizujemy permanentną formację wolontariatu hospicyjnego wewnętrzną jak i na terenie kraju, poprzez działający od 1996r. Formacyjny Krąg Hospicjantów Polskich im. św. Wincentego Pallottiego. Organizujemy w Radomiu - raz w roku w październiku - Ogólnopolską Konferencję Wolontariatu Hospicyjnego. Należymy do przyjaciół Forum Hospicjów Polskich.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej