Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Hospicjum Królowej Apostołów
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
48 366 81 44
Telefon
48 360 48 54
Telefon
605 980 214
Adres rejestrowy
Ulica
Wiejska 2
Kod pocztowy
26-606
Miejscowość
Radom
Województwo
mazowieckie
Powiat
Radom
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000185346
REGON
67298515900000
NIP
948-23-26-815
Rok powstania
2003
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2004
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Jesteśmy Wspólnotą Wolontariuszy hospicyjnych - medycznych i niemedycznych. Leczymy, pielęgnujemy, wspieramy duchowo / sakramentalnie i materialnie chorych na nowotwory: dorosłych i młodzież a także dzieci w stanach terminalnych wszelkich chorób. Posługę sprawujemy przez 24h i 7dni w tygodniu a wiec także w niedziele i święta, włącznie z Bożym Narodzeniem i Wielkanocą. Docieramy do chorych w Radomiu i w pięciu okolicznych powiatach, wyjątkowo także po za wyznaczoną granicę 50 km.

Członkowie naszej Wspólnoty NIE otrzymują wynagrodzenia. W ten sposób zachowujemy założenia Idei hospicyjnej, głoszonej i przekazanej nam przez ks. E. Dutkiewicza - Ojca Polskiego Hospicjum - bezinteresownej służby bliźnim. Niesiemy także pomoc rodzinom naszych podopiecznych, wspieramy ich w trakcie choroby jak i w czasie osierocenia. Szczególnym zainteresowaniem i troską otaczamy osierocone dzieci. Organizujemy permanentną formację wolontariatu hospicyjnego wewnętrzną jak i na terenie kraju, poprzez działający od 1996r. Formacyjny Krąg Hospicjantów Polskich im. św. Wincentego Pallottiego. Organizujemy w Radomiu - raz w roku w październiku - Ogólnopolską Konferencję Wolontariatu Hospicyjnego. Należymy do przyjaciół Forum Hospicjów Polskich.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej