Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom

Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
668 299 026
Adres rejestrowy
Ulica
Wileńska 13 lok. 41
Kod pocztowy
03-409
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Praga-Północ
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000211297
REGON
01579173100000
NIP
527-24-54-338
Rok powstania
2004
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom od 2004 roku inspiruje osoby w każdym wieku do wykorzystywania ich wewnętrznego potencjału. Działamy poprzez organizację szkoleń, warsztatów psychoedukacyjnych i psychoterapii. Aktywnie włączamy się w budowanie systemów wsparcia lokalnegona Pradze Północ. Wspieramy organizacje w zakresie zarządzania i monitoringu projektów.

Naszym celem jest wspieranie procesów uczenia się i rozwoju osobowościowego dzieci, młodzieży i dorosłych. W swoich działaniach stawiamy na wyrównywanie szans edukacyjnych osób o różnym statusie społeczno-ekonomicznym.

Współpracujemy z uczelniami, miastami, gminami, organizacjami pozarządowymi, firmami oraz ponad 35 szkołami i przedszkolami na terenie województwa mazowieckiego i nie tylko. Ze swoimi działaniami dotarliśmy już do ponad 18 656 odbiorców (stan na 31.12.2015r.).

Prowadzimy działalność projektową i odpłatną. Dzięki dofinansowaniu otrzymanemu od naszych Partnerów oraz środkom pozyskanym z działalności odpłatnej, realizujemy bezpłatne projekty edukacyjne i terapeutyczne dla osób potrzebujących wsparcia.

Zespół Q Zmianom tworzą osoby profesjonalnie zajmujące się pomocą i edukacją psychologiczną: psycholodzy, pedagodzy, trenerzy oraz wolontariusze, którym bliska jest misja Stowarzyszenia.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dzieci i młodzieży
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej