Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Szukasz organizacji, której chcesz przekazać 1%? Znajdziesz ją w serwisie http://pozytek.ngo.pl/
Fundacja Hospicyjna
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
58 345 90 60
Telefon
58 345 90 60
Adres rejestrowy
Ulica
Chodowieckiego 10
Kod pocztowy
80-208
Miejscowość
Gdańsk
Województwo
POMORSKIE
Powiat
Gdańsk
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000201002
REGON
19303294100000
NIP
957-08-81-002
Rok powstania
2004
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2004
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Nasza Fundacja jest organizacją pożytku publicznego, promującą idee hospicyjne w społeczeństwie. Choć w swojej działalności skupiamy się na regionie Pomorza, prowadzimy także wiele akcji ogólnopolskich. Pomagamy terminalnie chorym pacjentom, ich bliskim oraz dzieciom - tym chorym i tym osieroconym przez rodziców. Od ponad dekady udowadniamy, że Hospicjum to też Życie.

Fundacja Hospicyjna powstała w 2004 r, wspiera ponad 100 hospicjów w całej Polsce. Opiekuje się także gdańskim Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza SAC. To zarówno stacjonarne, jak i domowe hospicjum dla dzieci i dorosłych na Pomorzu. Przez 30 lat pomogło już ponad 25 000 osób. Na podstawowe potrzeby hospicjum potrzebujemy rocznie prawie 5,5 miliona złotych. Każda złotówka się liczy.

Pomaganie - istota działalności Fundacji Hospicyjnej - jest piękne. Uzasadnia prawie każdą aktywność jej pracowników, jest drogowskazem przy podejmowaniu kolejnych wyzwań i nadrzędną wartością, która tłumaczy ich sens. Pomagamy zarówno pacjentom będącym pod opieką hospicjów, jak i dzieciom, które straciły tam swoich bliskich, a także osobom zmagającym się z chorobą nowotworową.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej