Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Stowarzyszenie Oświatowców Polskich Oddział w Zamościu

Stowarzyszenie Oświatowców Polskich Oddział w Zamościu
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
22-400
Miejscowość
Zamość
Województwo
lubelskie
Powiat
Zamość
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia posiadająca osobowość prawną
KRS
0000180128
REGON
95120448500000
NIP
922-19-39-766
Rok powstania
2003
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Podstawowym celem działania Stowarzyszenia jest wkład w rozwój społeczno-kulturalny i ekonomiczny naszego kraju oraz twórcze włączanie się w procesy integracji europejskiej. Podstawową działalnością stowarzyszenia jest działalność edukacyjna.

Prowadzone działania
Oddział Stowarzyszenia Oświatowców Polskich prowadzi w ramach Roztoczańskiego Centrum Kształcenia Zawodowego Stowarzyszenia Oświatowców Polskich: Policealne Studium Turystyczno-Hotelarskie kształcace w zawodach: Technik Hotelarstwa i Technik Obsługi Ruchu Turystycznego; Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia, który zajmuje się szkoleniem kursowym. Prowadzone kursy przez Ośrodek sa dostosowane do wymogów rynku pracy np. Kurs Pilotów Wycieczek realizowany z upoważnienia Wojewody Lubelskiego, Kursy Wychowawców Kolonii, Komputerowe itp. Stowarzyszenie jest organizacją otwartą dla wszystkich jednostek, niezależnie od ich narodowości, wyznania i poglądów. Stowarzyszenie bierze udział we współpracy z organizacjami oświatowo-kulturalnymi i naukowymi w skali światowej i regionalnej, w pracach nad rozwojem teorii i praktyki edukacyjnej.

Organizacja wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych jako niepubliczna instytucja szkoleniowa i posiada uprawnienia do szkolenia osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej