Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja "IKA" im. Iki Szpakowskiej
Kontakt
E-mail
Pokaż
E-mail
Pokaż
Telefon
22 826 41 51
Telefon
22 826 41 51
Adres rejestrowy
Ulica
Zgoda 13 lok. 157
Kod pocztowy
00-012
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000168136
REGON
01552976600000
NIP
525-22-75-495
Rok powstania
2003
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Naszą misją jest: rozpowszechnianie szeroko pojętej tolerancji; ochrona dziecka przed krzywdą; podnoszenie wiedzy społecznej o prawach dziecka i prawach człowieka; podejmowanie inicjatyw na rzecz zbliżenia świata dzieci i dorosłych w kontekście przestrzegania praw dziecka; pomoc psychologiczna, pedagogiczna i prawna dziecku i jego rodzinie w sytuacji kryzysowej; pomoc krzywdzonej kobiecie; przeciwdziałanie patologii; szerzenie wiedzy pedagogicznej, psychologicznej i prawnej w społeczeństwie.

Prowadzone działania
Nasze działania to: pomoc psychologiczno-pedagogiczna i prawna rodzinie znajdującej się w sytuacji kryzysu, separacji, rozwodu - kładziemy główny nacisk na sytuację dziecka w takiej rodzinie. Ponad to prowadzimy mediacje, grupy wsparcia, kontakty rodzica z dzieckiem.
Zajmujemy się upowszechnianiem wiedzy z zakresu wychowania, patologii, uzależnień, przemocy (prowadzimy szkolenia) - adresaci to rodzice, opiekunowie dzieci, a także nauczyciele, wychowawcy, dyrektorzy szkół.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej