Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Co powinny wiedzieć o finansach osoby kierujące stowarzyszeniem, fundacją? To ważne dla zarządów NGO! Zamów poradnik PDF

Stowarzyszenie Tczewskich Amazonek
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
502 448 128
Adres rejestrowy
Ulica
Żwirki 49
Kod pocztowy
83-110
Miejscowość
Tczew
Województwo
pomorskie
Powiat
tczewski
Gmina
Tczew
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000268267
REGON
22148855900000
NIP
5932588856
Rok powstania
2001
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2011
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Każdy człowiek przechodzi przez życie na swój sposób. Przeżywa poszczególne wydarzenia inaczej, doświadcza inaczej, jednak zawsze potrzebuje wsparcia. To właśnie nasza rola. Stowarzyszenie Tczewskich Amazonek powstało z myślą o pomocy osobom przeżywającym trudności z zaakceptowaniem swojej choroby, zrozumieniem sytuacji, w której się znalazły. Staramy się informować lokalną społeczność na temat prewencji, organizujemy różnego rodzaju przedsięwzięcia integrujące, zarówno dla osób dotkniętych chorobą, jak i tych które po prostu chcą pomagać innym.

Nasza organizacja została założona w roku 1994 z inicjatywy Zdzisławy Bucholc, która nieprzerwanie do 2009 roku pełniła funkcję przewodniczącej. Początkowo grupa funkcjonowała pod szyldem Klubu Kobiet „Amazonki”, żeby wreszcie, w roku 2010 przekształcić się w obecną nazwę Stowarzyszenie Tczewskich Amazonek. Od czerwca 2011 r. jesteśmy organizacją pożytku publicznego, stawiającą sobie za cel pełną rehabilitację fizyczną i psychiczną kobiet po chorobie nowotworowej.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
rehabilitacja, terapia
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej