Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Klub Amazonka
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
14 631 53 06
Adres rejestrowy
Ulica
Lwowska 178a
Kod pocztowy
33-100
Miejscowość
Tarnów
Województwo
małopolskie
Powiat
Tarnów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000044465
REGON
85180868300000
NIP
873-28-43-966
Rok powstania
2000
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
100
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Reprezentowanie interesów kobiet po amputacji piersi i ich pełna rehabilitacja psychochofizyczna oraz prowadzenie wolontariatu wśród kobiet bezpośrednio po operacji.

Prowadzone działania
Rehabilitacja fizyczna (ćwiczenia rehabilitacyjne suche, w basenie, masaże limfatyczne), rehabilitacja psychiczna zbiorowa i indywidualna, szkolenia ochotniczek - wolontariuszek i praca z kobietami bezpośrednio po operacji i trakcie leczenia, opracowywanie i wydawanie materiałów informacyjnych, edukacyjnych dotyczących profilaktyki badań piersi, choroby nowotworowej, jej leczenia i rehabilitacji itp.,organizacja spotkań integracyjnych, pomoc w załatwianiu orzeczeń o inwalidztwie, załatwianie turnusów rehabilitacyjnych, potrzebnego wyposażenia - protezy, staniki itp. Działania Klubu skierowane są do kobiet po amputacji piersi z powodu wykrytego nowotworu, niezależnie od ich statutu materialnego i społecznego, miejsca zamieszkania, wykształcenia, potrzebujących takiej pomocy.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
rehabilitacja, terapia
pomoc ofiarom klęsk żywiołowych i wypadków losowych
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej