Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja Mam Marzenie
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
12 426 31 11
Telefon
12 426 31 11
Adres rejestrowy
Ulica
Św. Krzyża 7
Kod pocztowy
31-028
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000177137
REGON
35676345200000
NIP
676-22-51-270
Rok powstania
2003
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2004
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem Fundacji jest dotarcie do wszystkich polskich dzieci żyjących z chorobą zagrażającą ich życiu i wniesienie w nie niezwykłego, pozytywnego przeżycia. Fundacja dąży do tego, aby żadne marzenie polskiego dziecka nie pozostało niespełnione, bez względu na status społeczny rodziny i jej miejsce zamieszkania. W procesie spełniania marzenia staramy się, aby najbliższa rodzina dziecka mogła na moment zapomnieć o tragedii, jaka ją spotkała. Jako organizacja oparta na zasadach wolontariatu dążymy do tego, aby skupiać wokół siebie ludzi o wielkim sercu, otwartych na potrzeby chorych i słabszych, a przez realizacje naszej misji chcemy wzmacniać postawy wolontarystyczne i humanitarne w polskim społeczeństwie. Wszyscy działamy jako wolontariusze. Nikt w fundacji nie pobiera za swoją pracę wynagrodzenia.

Nasza Fundacja zajmuje się spełnianiem marzeń dzieci, których stan zdrowia zagraża ich życiu. Posiadamy swoje oddziały w 16 miastach Polski, wszędzie tam, gdzie znajdują się oddziały hematologii i onkologii dziecięcej, oraz hospicja dla dzieci. Do naszego programu mogą trafić wszystkie dzieci, które ukończyły 3 lata i nie ukończyły w dniu zgłoszenia 18 lat, oraz mają podpisaną ankietę medyczną, że ich stan zdrowia zagraża życiu. Nie ma żadnego wpływu na decyzję o przyjęciu do programu FMM status materialny lub społeczny dziecka. Zgłoszenie może przesłać każdy, nawet samo dziecko. Ankiety zgłoszeniowe znajdują się na naszej stronie internetowej www.mammarzenie.org, lub u koordynatora oddziału najbliższego miejscu zamieszkania lub leczenia dziecka. Wykaz koordynatorów znajduje się na naszej stronie.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
promocja zdrowia, edukacja zdrowotna
pomoc rzeczowa: odzież, żywność, wyposażenie
Odbiorcy działań

Zarząd

Wiesława Borysiak, członek zarządu
Monika Pałka, członek zarządu
Sebastian Uzar, członek zarządu
Magdalena Przedniczek, wiceprezes zarządu
Karolina Adamska, prezes zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej