Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Towarzystwo Altum Bieszczadzki Oddział Regionalny

Towarzystwo Altum Bieszczadzki Oddział Regionalny
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
38-700
Miejscowość
Ustrzyki Dolne
Województwo
podkarpackie
Powiat
bieszczadzki
Gmina
Ustrzyki Dolne
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia posiadająca osobowość prawną
KRS
0000115320
REGON
37109830700000
NIP
689-11-81-614
Rok powstania
2002
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Stwarzanie warunków społeczno-psychologicznych do optymalnego rozwoju człowieka. Inicjowanie i wspieranie w środowiskach lokalnych działań zapobiegających patologiom społecznym w tym uzależnieniom. Stymulowanie rozwoju przedsiębiorczości i przeciwdziałania bezrobociu. Kreowanie postaw demokratycznych i samorządności obywatelskiej. Kształtowanie postaw tolerancji i otwartości wobec odmienności kulturowej, narodowościowej i światopoglądowej.

Prowadzone działania
Aktywizacja środowiska społecznego. Edukacja i doskonalenie umiejętności. Działalnośc informacyjna, poradnicza i konsultacyjna. Podejmowanie działań profilaktyczno-wychowawczych i teraputycznych. Tworzenie koncepcji rozwiązywania problemów oraz tworzenie programów działań o charakterze pilotażowym i wdrożeniowym. Wspieranie i tworzenie ośrodków i placówek realizujących zadania zgodne z celami "Altum".

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej