Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Fundacja TVN Nie Jesteś Sam
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 453 660 3
Adres rejestrowy
Ulica
Wiertnicza 166
Kod pocztowy
02-952
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wilanów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000014124
REGON
01730497100000
NIP
521-31-57-461
Rok powstania
2001
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2004
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja:
Fundacja TVN jest instytucją non profit, której celem jest działalność charytatywna. Fundacja TVN działa na podstawie zarejestrowanego przez Krajowy Rejestr Sądowy statutu. Statutowymi celami Fundacji TVN jest pomoc dzieciom i ludziom starszym, chorym, samotnym, biednym, pokrzywdzonym przez los. Fundacja TVN pomaga także instytucjom medycznym, szpitalom. Finansuje kursy rehabilitacyjne, operacje, kupuje sprzęt medyczny, leki.

Prowadzone działania:
Do najważniejszych prowadzonych przez Fundację TVN działań należy między innymi finansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci z porażeniem mózgowym. Dzięki tegorocznej imprezie pt. "Wielki Rewanż", która odbyła się na stadionie warszawskiej Legii Fundacja TVN opłaciła około 160 takich turnusów. Fundacja na stałe współpracuje z wieloma ośrodkami rehabilitacji w całej Polsce. Fundacja TVN wspomaga także Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie - jedną z największych placówek dziecięcych w Europie. Jednym z działań prowadzonych przez Fundację TVN jest także pomoc indywidualna z listów. Do biura Fundacji przychodzi około 400 listów tygodniowo. Każdy list skrupulatnie sprawdzany jest przez wolontariuszy Fundacji, dokumentalistów i dziennikarzy. Każdy kto napisze do Fundacji TVN na pewno otrzyma odpowiedź, niestety nie wszystkim udaje się pomóc.

Reklama
Reklama

Przynależność do związków, porozumień, sieci

Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej