Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak uzyskać status OPP i jak go nie stracić Zacznij w 2024 r. zbierać 1,5 % podatku. Sprawdź jak >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.

Rzeszowskie Stowarzyszenie na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych "SOLIS RADIUS" w Rzeszowie

Rzeszowskie Stowarzyszenie na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Autystycznych "SOLIS RADIUS" w Rzeszowie
Logo 1,5%
Tej organizacji możesz przekazać 1,5% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
691 587 945
Adres rejestrowy
Ulica
Goździkowa 11b
Kod pocztowy
35-604
Miejscowość
Rzeszów
Województwo
podkarpackie
Powiat
Rzeszów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000043032
REGON
69070315800000
NIP
8133115587
Rok powstania
1999
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2005
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, która powstała w 1997 roku jako odpowiedź na potrzeby Osób Niepełnosprawnych i Ich Rodzin. Początki datują się na koniec lat 90- tych, kiedy temat niepełnosprawności, w tym autyzmu był jeszcze mało znany. Od początku głównym celem naszej działalności była oparta na wzajemnym szacunku i wsparciu, współpraca pomiędzy Specjalistami i Rodzicami.

Tego typu podejście łączące doświadczenie Rodzica i profesjonalizm specjalisty oraz wzajemne uzupełnianie się daje szansę na tworzenie optymalnego wzorca pomocy    Osobom z ASD i innymi niepełnosprawnościami.

Zapoczątkowany przez nas innowacyjny model terapii opartej na zachowaniu równowagi pomiędzy rolą rodzica a rolą specjalisty daje szansę na profesjonalną i skuteczną pomoc Osobom z ASD i innymi niepełnosprawnościami. Łamie też schematy mówiące o trudnościach we wzajemnej współpracy.

Od ponad 20-stu lat rozpropagowujemy rzetelną wiedzę na temat autyzmu, tworzymy wzorcowe- autorskie ośrodki edukacyjne, diagnostyczne i terapeutyczne. Wspieramy prawnie i rzeczniczo Osoby z ASD i  Ich Rodziny. Dbamy o wysoki profesjonalizm i standard,  zarówno diagnozy, jak i terapii oraz edukacji nie tylko w naszych placówkach, ale również monitorujemy oddziaływania w środowisku i w Polsce.

Naszym wzorem są czołowe, światowe autorytety w zakresie zarówno  diagnozy jaki terapii Osób z ASD. Monitorując najnowsze wyniki badań naukowych dotyczących autyzmu skutecznie pomagamy naszym podopiecznym wszechstronnie rozwijać umiejętności, niezbędne do późniejszego samodzielnego życia.

Stowarzyszenie powstało z pasji i chęci pomocy specjalistów oraz miłości i troski Rodziców osób niepełnosprawnych. Pasja ta nadal nie słabnie i pozwala na realizację coraz to nowych pomysłów.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej