Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
32 244 56 29
Telefon
32 242 40 37
Adres rejestrowy
Ulica
Leśna 37
Kod pocztowy
41-706
Miejscowość
Ruda Śląska
Województwo
śląskie
Powiat
Ruda Śląska
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000013532
REGON
27669984200000
NIP
6412185130
Rok powstania
1999
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2005
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie prowadzi działalność na rzecz osób znajdujących w trudnej sytuacji życiowej. Prowadzi grupy profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym, świetlice socjoterapeutyczne, kluby młodzieżowe, poradnictwo obywatelskie dla dorosłych, klub rodzica i malucha. Jest organizatorem imprez turystyczno-krajoznawczych, wypoczynku zimowego i letniego dla dzieci i młodzieży.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
27.11.2020
#GivingTuesday to wyjątkowy dzień hojności i dawania. Po 2 wydarzeniach handlowych tj: BlackFriday i CyberMonday przychodzi czas na świętowanie dobroczynności ! Nereusz, którego działaniu przewodniczy hasło: DOBRO - podaj dalej! zaprosił Zespół MÓW, poruszający w swoich tekstach ukazywania dobra i piękna do wspólnego działania. To nasz pomysł na wspólne świętowanie #GivingTuesday, radości dawanie i do dobra zachęcanie. Zapraszamy, dołącz do NAS!
Publicystyka
02.02.2017
Zakończyła się realizacja projektu „Seniorzy i (po)moc. Usługi społeczne dla osób starszych”, realizowanego przez Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza od maja do grudnia 2016 r. W sumie wzięło w nim udział 100 mieszkańców Rudy Śląskiej.
Publicystyka
11.01.2016
Zakończył się projekt „Razem możemy więcej”, realizowany przez Stowarzyszenie Świętego Filipa Nereusza z Rudy Śląskiej na rzecz osób 60+, który współfinansowany był przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020. W całym projekcie udział wzięło łącznie 120 seniorów.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
rekreacja, wypoczynek
prowadzenie zajęć dodatkowych dla dzieci i młodzieży, kół zainteresowań
poradnictwo specjalistyczne
prawa dziecka
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej