Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Praca w NGO. Najgorszy pomysł świata, czy realizacja marzeń? Zapraszamy 31 maja o 15.00 na #ngoplLIVE! >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Klub Jagielloński
Logo 1,5%
Tej organizacji możesz przekazać 1,5% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
12 429 02 73
Adres rejestrowy
Ulica
Rynek Główny 34
Kod pocztowy
31-010
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000128315
REGON
35086823300000
NIP
6761788105
Rok powstania
1989
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2013
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Wesprzyj Klub Jagielloński

przekaż darowiznę na cele statutowe

Klub Jagielloński to niepartyjne, chadeckie środowisko polityczne, które szuka rozwiązań służących integralnemu rozwojowi człowieka. Filarami Nowej Chadecji są: republikanizm, konserwatyzm i katolicka nauka społeczna.

Nowa chadecja to idea, którą chcemy rozwijać i krzewić, oparta na trzech fundamentach:

  1. republikanizmie, który każe traktować państwo na poważnie, rozwijać lokalne wspólnoty zgodnie z zasadą pomocniczości i solidarności, wspierać przedsiębiorczość i wzmacniać podmiotowość obywateli.
  2. konserwatyzmie oznaczającym postawę pokory i szacunku wobec polskiego dziedzictwa narodowego, sceptycyzm wobec rewolucyjnych zmian społecznych i politycznych oraz troskę o suwerenność Polski.
  3. katolickiej nauce społecznej, która dzięki zakorzenieniu w obiektywnych wartościach i określonej wizji człowieka pozwala odważnie konfrontować się ze zmianami społecznymi i współczesną kulturą oraz odpowiadać na wyzwania takie jak degradacja środowiska i zagrożenia niesione przez nowe technologie.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Szkolenia i wydarzenia
11.05.2023
Serpelice
Płatne
Zapraszamy na Czerwcówkę Klubu Jagiellońskiego - ogólnopolski event, na którym będziemy dyskutować o najważniejszych tematach dla Polski i naszego środowiska w towarzystwie ekspertów, komentatorów życia publicznego, a w tym roku także pisarzy.
Publicystyka
25.06.2018
– Rozpoczynamy nowy etap w historii Klubu Jagiellońskiego. Tworząc tak jak dotąd niepartyjne, republikańskie stowarzyszenie bez wyborczych ambicji, musimy wreszcie powiedzieć wyraźnie: robimy politykę. Mamy nadzieję, że odważycie się na to razem z nami. Uruchamiamy nowy portal, który łączył będzie diagnozę publicystyczną, rozwiązania eksperckie i działanie polityczne na rzecz zmiany – pisze w tekście otwierającym nowy serwis www.klubjagiellonski.pl jego redaktor naczelny i członek zarządu Klubu Jagiellońskiego Piotr Trudnowski.
Publicystyka
10.11.2017
– Wykluczanie z obywatelskości jest jeszcze groźniejsze niż wykluczanie z bycia „prawdziwym Polakiem”. Bo o wizję polskości możemy się spierać. Obywatelami jednak jesteśmy wszyscy i powinniśmy wzajemnie się za takowych uznawać. Bez tego nie ma już jednego „my”, są tylko walczące plemiona – mówi Krzysztof Mazur, prezes Klubu Jagiellońskiego.

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań

Zarząd

Paweł Musiałek, Prezes
Anna Byrska, Członek zarządu
Konstanty Pilawa, Członek zarządu
Barbara Szustakiewicz-Przybyłka, Członek zarządu
Reklama

Podziękowania za wsparcie finansowe

To dzięki Twojemu wsparciu możemy pracować dla Polski w duchu troski o dobro wspólne i zachować niezależność od partii politycznych, instytucji publicznych i biznesu. Tylko regularne wpłaty pozwolą nam długofalowo planować i rozwijać naszą działalność – za nie dziękujemy w sposób szczególny. Pamiętaj też, że możesz przekazać nam 1,5% podatku! Nasz numer KRS to 0000128315.

Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
47102028920000510205829454
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej