Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenie Abstynenckie "Abstynent"
Kontakt
Telefon
71 384 90 92
Adres rejestrowy
Ulica
Powstańców Wielkopolskich 5
Kod pocztowy
56-300
Miejscowość
Milicz
Województwo
dolnośląskie
Powiat
milicki
Gmina
Milicz
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000365017
REGON
02138025900000
NIP
916-13-88-190
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
23
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Nieść pomoc rodzinom, młodzieży, wszystkim którzy jej potrzebują, najpierw przez prelekcję, spotkania, zabawy, organizację imprez, jak i finansowo rodzinom patologicznym, potrzebującym przy zakupie opału i nie tylko.

Prowadzone działania
Pomimo braku pomieszczenia (swojego) w roku 1999 udzieliliśmy 1 tonę węgla dla rodziny potrzebującej, a w roku 2000 15 m. sześć. drewna opalowego, 1 tonę węgla, wydano 25 bonów jeden za 2zł. dla dzieci w szkole podstawowej nr 2 Milicz. Bony przekazano wychowawcom klas na zakupy w kiosku szkolnym. Bony otrzymały dzieci, których nie stać nawet na zwykłą bułkę, czy pączka na śniadanie. Mamy ambitne plany i chęci pomocy jak i działań profilaktycznych zapobiegawczych ale do tego potrzeba własnego pomieszczenia gdzie chcielibyśmy otworzyć świetlicę dla każdego i prawie o każdej porze, gdzie można by było dostać herbatę, bułeczkę, dyżury pełniliby członkowie AA, terapeuci, lekarz, telefon zaufania a może też prawnik. Dotychczasowa świetlice są dla osób grup wybranych, harcerze, niepełnosprawne dzieci, czy młodzież od czasu do czasu zbierana na zajęcia to na pewno nie zdaje egzaminu na dłuższą metę (czas). Młodzież powinna przyjść sama a w świetlicy osoby pełniące dyżury zachęcą do spotkań, prelekcji rehabilitacji czy inne zajęcia. Młodzież i nie tylko powinna sama być przekonana, że tam warto przyjść.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
profilaktyka uzależnień
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej