Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Niezależne Zrzeszenie Studentów przy Politechnice Wrocławskiej

Niezależne Zrzeszenie Studentów przy Politechnice Wrocławskiej
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Wybrzeże Wyspiańskiego 27
Kod pocztowy
50-370
Miejscowość
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Wrocław
Gmina
Wrocław
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia nie posiadająca osobowości prawnej
REGON
93050418900000
Rok powstania
1989
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Prowadzone działania
NZS jest organizacją ogólnopolską, która w swoich szeregach zrzesza ponad 15 tysięcy członków działających na rzecz środowiska studenckiego w Polsce i za granicą. Byliśmy pierwszym niezależnym stowarzyszeniem w Europie Wschodniej.
Wszelkie działania podejmowane przez nas są działaniami non-profit. Ta strona internetowa, tak jak i inne, wszelkie plakaty, ulotki, rysunki, teksty są naszym dziełem - nikt za nas tego nie robi, może nie wszystko jest super opracowane i idealne, ale z dnia na dzień staramy się, aby było coraz lepsze.
Naszym celem jest kreowanie wizerunku studenta jako tego, który po zajęciach nie tylko idzie z kolegami na piwo, czy pobawić się do lokalu, ale także potrafi dać coś z siebie. Ponadto pomagamy pomóc studentom znaleźć swoje miejsce na Uczelni. Działamy przede wszystkim na płaszczyźnie społecznej i rekreacyjnej, ale i charytatywnej oraz kulturotwórczej.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej