Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - Oddział Okręgowy w Bydgoszczy

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce - Oddział Okręgowy w Bydgoszczy
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
52 348 43 80
Telefon
52 348 43 88
Adres rejestrowy
Ulica
Toruńska 24
Kod pocztowy
85-023
Miejscowość
Bydgoszcz
Województwo
kujawsko-pomorskie
Powiat
Bydgoszcz
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia nie posiadająca osobowości prawnej
REGON
00702641600040
NIP
526-03-07-956
Rok powstania
1992
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Jesteśmy największą polską organizacją skupiającą środowisko zawodowe związane z rachunkowościa i finansami. Stowarzyszenie jednoczy i zrzesza osoby zajmujące się rachunkowością bądź dziedzinami pokrewnymi - w trosce o umożliwienie im pozyskiwania wiedzy i umiejętności oraz doskonalenia kwalifikacji niezbędnych dla wykonywania zawodu zgodnie z przepisami prawa, profesjonalnymi standardami, dobrą praktyką i zasadami etycznymi oraz przy poszanowaniu interesu publicznego.
Prowadzimy działalność statutową na rzecz naszych członków, polegającą na organizowaniu spotkań dyskusyjnych i integracyjnych oraz prelekcjach i konferencjach zawodowych. Działalność edukacyjna ma na celu podwyższenie kwalifikacji zawodowych w zakresie rachunkowości i dziedzin pokrewnych, a także aktualizację wiedzy i odbywa się w formie kursów i szkoleń krótkich. szkolenia skierowane są do kierownictwa i pracowników działów księgowo- finansowych podmiotów gospodarczych i jednostek sektora finansów publicznych oraz do biegłych rewidentów i audytorów wewnętrznych jsfp.

Organizacja wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych jako niepubliczna instytucja szkoleniowa i posiada uprawnienia do szkolenia osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej