Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej

Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 234 70 72
Telefon
22 234 70 72
Adres rejestrowy
Ulica
Koszykowa 79
Kod pocztowy
02-008
Miejscowość
Warszawa-Ochota
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ochota
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000113691
REGON
01075555800000
Rok powstania
1993
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2006
Ludzie
Liczba członków
1000
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Jako organizacja ludzi o podobnych doświadczeniach staramy się budować wspólną tożsamość i generować wartość dodaną poprzez współpracę w ramach organizacji przyjaciół - absolwentów tej samej uczelni. Promujemy profesjonalny wizerunek naszej uczelni i jej absolwentów oraz współtworzymy społeczność menedżerów z wizją, czyli ludzi którzy umieją nawiązywać dobre relacje z innymi, pomagają sobie w potrzebie i mogą zawsze na siebie nawzajem liczyć.

Prowadzone działania
Jakie są bieżące cele i zadania Stowarzyszenia?
Nowe zarządy znacznie rozwineły działalność SAAMBA, położyły znacznie większy nacisk na współpracę między absolwentami i studentami (m.in. poprzez przyjęcie studentów w poczet członków Stowarzyszenia i współorganizację kilku imprez rocznie); zdynamizowano networking, aktywnie propaguje się ideę samopomocy pośród absolwentów i studentów, uruchomiono w 2001 portal internetowy (czego efektem jest serwis stale rozbudowywany SAAMBA). Ponadto, pewne imprezy zostały na stałe wpisane do grafiku stałych wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie, zreformowano system składek, opracowano logo i koncepcję wizualnej identyfikacji SAAMBA, nawiązano współpracę z organizacjami o podobnych celach (np. MBA Minessota Alumni Association na SGH), zorganizowano procedury i infrastrukturę dla działalności Stowarzyszenia, a w roku 2003 utworzono Biuro Karier.

W jaki sposób Zarząd realizuje cele informacyjne i networkingowe Stowarzyszenia?
Zarząd SAAMBA regularnie informuje swoich członków o wydarzeniach i imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie poprzez portal i listę dyskusyjną, a ponadto wydaje okresowo Newsletter.
Za pomocą stron www, oprócz wymiany informacji, umożliwiamy absolwentom i studentom wzajemne kontakty, uaktualnianie informacji o sobie, udostępniamy galerię roczników, forum i listy dyskusyjne - również dla poszczególnych roczników i grup tematycznych, umożliwiamy dostęp do informacji o imprezach organizowanych przez stowarzyszenie i Szkołę Biznesu, ułatwiamy dostęp do interesujących linków oraz udostępniamy platformę współpracy biznesowej między absolwentami oraz oferty pracy kierowane do i przez naszych absolwentów.

W jaki sposób Zarząd pomaga studentom i absolwentom na rynku pracy?
Od 2001r. na stronach www funkcjonuje giełda pracy slużąca wynianie informacji na temat ofert pracy. Ponadto, od 2003 r. w ramach portalu funkcjonuje również moduł Biura Karier, który pomaga naszym absolwentom w poszukiwaniu oraz zmianie pracy, poprzez możliwość zamieszczenia swojego CV i przeglądanie zamieszczanych tam atrakcyjnych ofert pracy. Ponadto Biuro Karier umożliwia wyszukiwanie kandydatów do pracy przez koordynatorów w ramach umów zawieranych z firmami. Biuro Karier funkcjonuje między innymi przy aktywnej pomocy innych absolwentów, którzy przekazują nam oferty pracy ze swoich firm. Niezależnie od tego, udało nam się nawiązać z działami HR wielu firm stałą współparcę przy rekrutacji kadr i szkoleniach.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
pośrednictwo pracy
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji
działalność na rzecz integracji europejskiej
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej