Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek w Elblągu

Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek w Elblągu
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
603 047 784
Adres rejestrowy
Ulica
Robotnicza 246
Kod pocztowy
82-300
Miejscowość
Elbląg
Województwo
WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Powiat
Elbląg
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000029561
REGON
17037475700000
NIP
578-22-23-810
Rok powstania
1997
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2006
Ludzie
Liczba członków
80
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Jesteśmy grupą wsparcia i wzajemnej pomocy. Pomagamy kobietom po mastektomii za pomocą różnych form i metod (rehabilitacja fizyczna i psychiczna)w powrocie do pracy zawodowej, życia w rodzinie i społeczeństwie.

Pracujemy jako wolontariuszki w szpitalu i w domu z kobietami przed i po operacji. Współpracujemy z przeszkolonymi w Centrum Onkologii rehabilitantami i psychoterapeutką.Organizujemy rehabilitację fizyczną (3 razy w tygodniu, w tym 1 raz w basenie)i psychiczną grupową i indywidualną. Zorganizowałyśmy konferencję " Blaski i Cienie Kobiecości" dla 110 amazonek. W konferencji uczestniczyły przedstawicielki klubów z ościennych miast, a także z Kaliningradu i Ukrainy. Zorganizowałyśmy imprezę kulturalna "Amazonki na szlaku 4 kultur wschodniej Polski" oraz imprezę turystyczno-integracyjną "Przez turystykę ku zdrowiu"
Informujemy i szerzymy ideę wczesnego wykrywania chorób raka piersi, propagujemy profilaktykę nowotworową w społeczeństwie. Przeprowadziłyśmy VII edycję konkursu "Lekarz Różowej Wstążki Przyjazny kobiecie" i III "Marsz Zdrowia".
Wzajemnie wspieramy się w pokonywaniu choroby raka piersi. Prowadzimy działania integracyjne w środowisku Amazonek. Prowadzimy profilaktykę choroby raka piersi i raka szyjki macicy.
Promujemy zdrowy styl życia, szczególnie wśród kobiet.
Śledzimy i wdrażamy oświatę zdrowotną choroby raka piersi i szyjki macicy oraz staramy się o stosowanie nowoczesnego leczenia.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
rehabilitacja, terapia
równouprawnienie kobiet i mężczyzn
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej