Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Neuropsychologiczne "Pod Klonowym Liściem"

Stowarzyszenie Neuropsychologiczne "Pod Klonowym Liściem"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
531 139 188
Adres rejestrowy
Dni i godziny pracy
Stowarzyszenie nie ma siedziby. Adres Stowarzyszenia jest adresem korespondencyjnym i urzędowym.
Ulica
Piwna 10 lok. 17
Kod pocztowy
50-353
Miejscowość
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Wrocław
Gmina
Wrocław
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000073521
REGON
93111010400000
NIP
894-24-46-964
Rok powstania
1997
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
31
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Przewodnicząca Stowarzyszenia Neuropsychologicznego "Pod Klonowym Liściem" dr Joanna Przesmycka-Kamińska, psycholog - kliniczny, neuropsycholog i terapeuta z przeszło pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w diagnozie i w terapii dzieci, młodzieży i dorosłych z dysfunkcjami mózgu, powodującymi trudności w rozwoju lub zaburzenie już ukształtowanych wyższych funkcji psychicznych (mowy, czytania, pisania, liczenia, postrzegania pamięci, myślenia i innych) udziela konsultacji od poniedziałku do piątku pod nr. telefonu 531 139 188 w godzinach od 10.00 do 16.00. Naszą specjalnością jest diagnoza "niedokształcenia mowy pochodzenia korowego" u dzieci i diagnoza afazji. Prowadzimy grupy: Młodzieżową Grupę Wsparcia (mgr Adriana Głowacka-Przybyło), Grupę "9" - dla osób z afazją i zaburzeniami innych funkcji psychicznych oraz grupę wsparcia dla Opiekunów (Przewodnicząca). Organizujemy kilkudniowe wyjazdy terapeutyczne do Sokołowska, Starego Gierałtowa i innych miejsc na Dolnym Śląsku. Dla osób pozostających pod opieką Stowarzyszenia opracowujemy opinie neuropsychologiczne, także przeznaczone dla szkół, sądów i innych instytucji. Planujemy organizacje warsztatów edukacyjnych propagujących terapię neuropsychologiczną w nurcie Psychologii Osobowej i Środowiskowej autorstwa Przewodniczącej.

Odbiorcy: dzieci, młodzież, dorośli z dysfunkcjami mózgu, ich bliscy, psycholodzy, logopedzi, rehabilitanci, nauczyciele, lekarze i inni.

Stowarzyszenie współpracuje z Centrum diagnostyki i neuroterapii BioMed oraz z Ośrodkiem Terapeutyczno-Edukacyjnym ASTO.

Reklama

Zarząd

Joanna Przesmycka-Kamińska, przewodnicząca
Barbara Machnicka, sekretarz
Joanna Powąska, skarbnik
Jolanta Dawid, członek zarządu
Łucja Małachowska, członek zarządu
Zdzisława Zając, członek zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej