Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak przygotować, podpisać i złożyć sprawozdanie finansowe NGO za 2021 r.? Kup poradnik PDF

Fundacja Gdańska
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
58 526 49 87
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Dni i godziny pracy
wejście od ul. Pończoszników
Ulica
Długi Targ 28/29
Kod pocztowy
80-830
Miejscowość
Gdańsk
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdańsk
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Utrudniona
Utrudnienia dla osób z niepełnosprawnościami
Siedziba Fundacji znajduje się na pierwszym piętrze bez widy. W przypadku trudności z dotarciem do naszej siedziby bardzo prosimy o kontakt :)
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000052463
REGON
19180453000000
NIP
5832627491
Rok powstania
1999
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Celem Fundacji jest popieranie wszechstronnego rozwoju społeczności lokalnej, edukacji i kultury fizycznej, a zwłaszcza działalności społecznej, informacyjnej, kulturalnej, naukowej, oświatowej i sportowej na rzecz rozwoju demokracji lokalnej oraz zbliżenia społeczności lokalnych państw Europy, w szczególności regionu Morza Bałtyckiego i miast hanzeatyckich. Celem Fundacji jest również działanie na rzecz koordynacji działań lokalnych organizacji pozarządowych, wspieranie inicjatyw mających na celu zwiększenie atrakcyjności Gdańska jako ośrodka gospodarczego, kulturalnego i społecznego, podejmowanie działań mających na celu ożywienie historycznego centrum Gdańska, wspieranie polityki morskiej Gdańska, prowadzenie działań mających na celu ochronę, gromadzenie i udostępnianie wartości społecznych, kulturalnych i przyrodniczych związanych z Gdańskiem.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
29.12.2016
„Moc sąsiedztwa – Lokalna energia” – pod tym hasłem kryje się nowy program odpowiedzialności społecznej skierowany do mieszkańców Gdańska, realizowany wspólnie przez Fundację Gdańską, Miasto Gdańsk i EDF Polska.
Publicystyka
27.08.2015
Realizowany od 2010 roku Programu Edukacji Morskiej w Gdańsku został zaproszony do Mediolanu przez gospodarza pawilonu Kinder+Sport. Młodzi żeglarze oraz laureaci ogólnopolskiego konkursu „Świat za sto lat” w dniach od 28 do 30 sierpnia będą zwiedzać wystawę światową oraz promować polską inicjatywę na arenie międzynarodowej.
Publicystyka
15.07.2014
Rejs laureatów konkursu „Energię czerpię z wody!” na pokładzie żaglowca Generał Zaruski dobiegł końca. W dniach od 6 do 12 lipca 2014 uczniowie gimnazjów i liceów, którzy przyjechali do Gdańska z różnych stron Polski przekonywali się, jak wygląda życie pod żaglami podczas pełnomorskiej wyprawy.

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Organizacja prowadzi działalność odpłatną.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
animowanie działań wspólnot lokalnych
lokalny rozwój ekonomiczny, rozwój lokalnej przedsiębiorczości
promocja regionu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej