Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
724 737 117
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Dni i godziny pracy
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 17.00, prosimy o wcześniejsze mailowe umawianie się na spotkania
Ulica
Nowolipki 9B
Kod pocztowy
00-151
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Tak
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000102807
REGON
01283980000000
NIP
5212883113
Rok powstania
1997
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
215
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Wesprzyj Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych

przekaż darowiznę

NASZA MISJA

Wspieramy osoby, organizacje i środowiska w tworzeniu społeczeństwa otwartego, włączającego i uczącego się przez całe życie.

Wspieramy trenerki i trenerów oraz organizacje działające na rzecz zmiany społecznej w rozwoju i w poszukiwaniu nowych rozwiązań: inspirujemy siebie i innych, wspieramy budowanie relacji zawodowych i prywatnych oraz dbamy o jakość edukacji i własny rozwój.

CO ROBIMY?

  1. Pomagamy trenerom i trenerkom pracującym na rzecz rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na różnych etapach kariery zawodowej. Prowadzimy szkoły trenerskie (na poziomie podstawowym i zaawansowanym, specjalistyczne, branżowe) oraz superwizje indywidualne i grupowe, wspierające trenerów i trenerki w indywidualnym rozwoju zawodowym i osobistym.
  2. Uczestniczymy w projektach międzynarodowych, które wspierają ideę uczenia się przez całe życie poprzez działania edukacyjne w różnych tematach, m.in. edukacja osób o niskich kompetencjach, edukacja ekologiczna, wsparcie osób pracujących edukacyjnie z młodzieżą i osobami dorosłymi.
  3. Dzielimy się informacjami na temat trendów w edukacji dorosłych, wartościowych źródeł wiedzy, sposobów i metod pracy trenera, wykorzystania nowoczesnych technologii w uczeniu dorosłych. Jesteśmy aktywni w poszukiwaniu nowości w dziedzinie szkoleń, edukacji, rozwoju, zmiany w Polsce i za granicą.
  4. Współpracujemy z organizacjami, instytucjami, ekspertami, realizujemy projekty dofinansowane ze środków zewnętrznych oraz szkolenia na zamówienie konkretnych grup.

Od 2017 roku jesteśmy członkiem Europejskiego Stowarzyszenia na rzecz Edukacji Dorosłych - European Association for the Education of Adults (EAEA)

Posiadamy certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0) - nr DEKRA/SUS/000335/1

Pracujesz z grupami? Chcesz poznać środowisko trenerów i trenerek NGO? Sprawdź nasze działania! Dołącz do nas na Facebooku!

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Szkolenia i wydarzenia
05.09.2022
Warszawa
Bezpłatne
Warsztat prowadzony przez Ewę Romanow-Pękal, który pozwoli Wam na wprowadzenie do swoich warsztatów wartości ekologicznych oraz wzmocni wasze kompetencje związane z ochroną naszej planety. Warsztat w ramach Eco-Active for Planet Erasmus+.
Szkolenia i wydarzenia
23.02.2022
Warszawa
Płatne
Chcesz prowadzić skuteczne i atrakcyjne szkolenia, przekazywać swoją wiedzę innym? Twoją pasją jest uczenie innych – młodzieży, dorosłych, seniorów? Doceniasz różnorodność? Jesteś związany/związana z sektorem obywatelskim, działasz społecznie? Ważne są dla Ciebie podmiotowość uczestników, inicjowanie i wspieranie zmiany społecznej?
Publicystyka
28.09.2016
Czego można się nauczyć w Szkole Trenerskiej STOP? Jeśli podchodzisz poważnie do pracy z grupą, myślisz o własnym doskonaleniu, masz czas na proces rozwojowy i chcesz ułożyć sobie kilka warstw swojego trenerstwa, to przyjdź do Szkoły. To, co nas wyróżnia, to podejście do edukacji jako elementu zmiany społecznej, wywodzące się ze środowiska pozarządowego – przekonuje Jolanta Woźnicka, superwizorka 19. edycji Szkoły.

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji
działalność na rzecz integracji europejskiej
partnerstwa międzynarodowe, wymiana doświadczeń

Zarząd

Agnieszka Borek, prezeska
Marta Sykut, wiceprezeska
Grzegorz Idziak, wiceprezes
Łukasz Szewczyk, członek zarządu
Anna Skocz, członkini zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
68114020040000350278249505
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej