Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych

Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
724 737 117
Adres rejestrowy
Dni i godziny pracy
poniedziałek - piątek w godz. 9.00 - 17.00, prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub e-mailowe umawianie się na spotkania
Ulica
Nowolipki 9B
Kod pocztowy
00-151
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Tak
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000102807
REGON
01283980000000
NIP
5212883113
Rok powstania
1997
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
185
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja:

1) Wypracowanie standardów pracy trenera i dbałość o ich przestrzeganie. 2) Podnoszenie kwalifikacji zawodowych trenerów. 3) Animowanie współpracy między trenerami w kraju i za granicą. 4) Reprezentowanie interesów grupy zawodowej trenerów. Wierzymy, że kompetentni trenerzy i profesjonalne szkolenia wpływają na podniesienie jakości pracy, rozwój organizacji i są ważnym narzędziem zmiany społecznej. W naszej pracy wartością jest podmiotowość trenerów, uczestników szkoleń oraz osób i grup ułatwiająca uruchomienie procesu uczenia się.

Podstawowe cele STOP realizuje poprzez:

1) Prowadzenie Szkoły Trenerów (szkolenia nowych trenerów oraz stałe podnoszenie kwalifikacji osób już prowadzących działalność szkoleniową). 2) Podejmowanie działań na rzecz integracji środowiska trenerskiego - opracowywanie i promowanie określonych standardów dotyczących pracy trenera, jakości szkoleń i materiałów szkoleniowych. 3) Prowadzenie ewaluacji szkoleń i trenerów - członków STOP. 4) Wymianę informacji między zespołami trenerskimi, zbieranie i opracowywanie napływających ofert. 5) Zbieranie danych i prowadzenie komputerowego banku danych o organizacjach, trenerach i instytucjach prowadzących działalność szkoleniową. 6) Aktualizację, opracowywanie i wydawanie kolejnych edycji "Informatora o Instytucjach Prowadzących Szkolenia dla Organizacji Pozarządowych". 7) Tworzenie biblioteki z literaturą przydatną w pracy trenera.

Organizacja wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych jako niepubliczna instytucja szkoleniowa i posiada uprawnienia do szkolenia osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji
działalność na rzecz integracji europejskiej

Zarząd

Agnieszka Borek, prezeska
Marcin Grudzień, wiceprez
Marta Sykut, skarbniczka
Monika Hausman-Pniewska, członkini zarządu
Anna Huminiak, członkini zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej