Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak napisać dobry statut stowarzyszenia i fundacji? Skorzystaj z kursu online od eduNGO. Sprawdź >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Fundacja Fundusz Współpracy
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 450 98 10
Adres rejestrowy
Ulica
Górnośląska 4a
Kod pocztowy
00-444
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Tak
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000112576
REGON
00217976000000
NIP
5260005468
Rok powstania
2002
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Fundusz Współpracy jest instytucją, która od lat w unikalny sposób łączy w swojej działalności najlepsze cechy z trzech różnych obszarów: niezależnej organizacji pozarządowej (NGO), instytucji zakorzenionej w administracji oraz dynamicznie rozwijającej się firmy konsultingowej.

Od początku swojej działalności w swojej działalności Fundacja działa zgodnie z zasadą wykorzystania najwyższych standardów i poszanowania procedur. Obecnie jest jedną z najbardziej doświadczonych w Polsce instytucji zajmujących się zarządzaniem, rozliczaniem programów i projektów współfinansowanych w ramach zagranicznych środków pomocowych.

Charakter organizacji pozarządowej pozwala angażować się Fundacji w inicjatywy o charakterze społecznym, zorientowanym na realizację wzniosłych idei, pozostąc przy tym instytucją elastyczną i dynamicznie dostosowującą się do zmian.

Wzorce korporacyjne, czerpane od najlepszych firm konsultingowych, pozwalają Fundacji na rozwój i świadczenie usług doradczych i audytowych dla podmiotów państwowych, których nie mogłyby one nabyć od firm prywatnych, a także dla podmiotów komercyjnych. Dzisiejsza pozycja Fundacji jest wynikiem starannego i wieloletniego procesu przebudowy i otwierania się na nowe obszary działalności. Przez ostatnie lata Zarząd Fundacji sukcesywnie rozwijał gałąź działalności związaną z świadczeniem usług audytowych, doradczych oraz ewaluacyjnych. Przez ten czas powstał zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy prowadzą audyty finansowe m.in. dla takich instytucji jak Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR), Ministerstwo Gospodarki (obecnie Ministerstwo Rozwoju i Technologii) i inne.

Dzięki wdrożeniu setek zróżnicowanych projektów oraz realizacji działań kontrolnych dla różnych podmiotów Fundacja wypracowała wysokie standardy pracy, przez co pozyskała zaufanie najbardziej wymagających zleceniodawców.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
13.06.2024
10 czerwca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego przy ulicy Jagiellońskiej w Warszawie odbyła się konferencja inaugurująca projekt MCWD - Mazowieckie Centrum Wsparcia Doradczego. Projekt realizuje Fundacja Fundusz Współpracy we współpracy ze Związkiem Miast Polskich, a jego celem jest wzmocnienie kompetencji JST wchodzących w skład partnerstw samorządowych na terenie Mazowsza poprzez zapewnienie usług doradczych.
Publicystyka
09.10.2015
Z czego szczególnie dumny jest Daniel Prędkopowicz, prezes Stowarzyszenia Europa i My? Z lokalnej telewizji „GTV Twoja okolica”. – Telewizja prowadzona jest wyłącznie przez wolontariuszy. To obywatelskie medium, tworzone przez i dla mieszkańców powiatu grodziskiego.
Publicystyka
22.10.2021
Co możemy zrobić, aby nasze pomysły nie trafiały do przysłowiowej szuflady? Od czego zacząć, gdy chcemy działać na rzecz swojej okolicy? Które z potrzeb są najpilniejsze? Jaki potencjał drzemie w naszych miejscowościach i co w nich lubimy? Na te pytania odpowiadali mieszkańcy Mazowsza podczas warsztatów wydobywczych „Local power”.

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
lokalny rozwój ekonomiczny, rozwój lokalnej przedsiębiorczości
wspieranie ekonomii społecznej
aktywizacja lokalna
współpraca z administracją
współpraca z innymi (partnerstwa), w tym z mediami, biznesem
doradztwo zawodowe
integracja, reintegracja, aktywizacja zawodowa
działalność na rzecz integracji europejskiej
partnerstwa międzynarodowe, wymiana doświadczeń

Zarząd

Tomasz Jegier, Prezes Zarządu
Arkadiusz Ochocki, Członek Zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej