Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenie Użytkowników Garaży
Kontakt
Telefon
61 823 11 62
Adres rejestrowy
Ulica
Osiedle Wichrowe Wzgórze 32 lok. 54
Kod pocztowy
61-698
Miejscowość
Poznań
Województwo
wielkopolskie
Powiat
Poznań
Gmina
Poznań
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000046360
REGON
63250594300000
Rok powstania
1991
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Zapewnienie utrzymania budynków garażowych oraz terenów wokół nich w optymalnym stanie technicznym. Prowadzenie działań wspierających poszczególnych członków w sprawach związanych z użytkowaniem garaży. Udział przedstawicieli Stowarzyszenia w pracach organów Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej 'Winogrady'. Organizowanie nadzoru nad obiektami garażowymi i przyległymi terenami. Występowanie, w imieniu użytkowników garaży, do organów administracji państwowej, samorządu terytorialnego, instytucji i urzędów.

Prowadzone działania
Doprowadzenie do końca przekształceń własnościowych garaży, zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Zmiana systemu zasilania energetycznego garaży, polegająca na zainstalowaniu niezależnych liczników zużycia energii w każdym z segmentów. Dbanie o stan techniczny budynków garażowych. Współpraca ze statutowymi organami samorządowymi PSM 'Winogrady', a zwłaszcza z Radą Osiedla, w zakresie porządku i zagospodarowania przestrzennego w otoczeniu garaży i przyległych terenów spółdzielczych i komunalnych.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej