Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Kieleckiej

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Kieleckiej
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Al. IX Wieków Kielc 15a
Kod pocztowy
25-516
Miejscowość
Kielce
Województwo
świętokrzyskie
Powiat
Kielce
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000135471
REGON
29068223300000
NIP
657-19-00-444
Rok powstania
2002
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Wspieranie członków w ich życiu małżeńskim i rodzinnym, zgodnie z etyką katolicką, a także przekazywanie i pielęgnowanie wartości etycznych i kulturalnych naszego narodu. W szczególności podejmowanie rozmaitych inicjatyw politycznych, społecznych i kulturalnych, mających na celu wszechstronną pomoc rodzinie. Dbanie o rozwój osoby ludzkiej. Poznanie problemów związanych z przekazywaniem życia. Prowadzenie pracy wychowawczej wśród dzieci i młodzieży. Podnoszenie i pogłębianie kultury życia małżeńskiego i rodzinnego.

Prowadzone działania
Prowadzenie działalności opartej na działaniach Kół Parafialnych. Rozpoznawanie i zabezpieczanie potrzeb rodzin. Wspieranie w sferze moralnej (poradnictwo rodzinne) i materialnej (komisje charytatywne, zbiórki rzeczy oraz pieniędzy, przygotowywanie wieczerzy wigilijnej dla osób samotnych, chorych i potrzebujących). Kolportowanie prasy, prowadzenie biblioteki parafialnej, świetlic i kawiarnii. Uruchomienie poradnictwa prawnego i medycznego. Zorganizowanie wieczerzy wigilijnej w Areszcie Śledczym w Kielcach.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej