Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja Budowy Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego - SPES

Fundacja Budowy Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego - SPES
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
42-200
Miejscowość
Częstochowa
Województwo
śląskie
Powiat
Częstochowa
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
REGON
15000098900000
Rok powstania
1991
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Inicjowanie, wspomaganie i podejmowanie działań na rzecz budowy, urządzenia i wyposażenia Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Częstochowie. Zapewnienie Szpitalowi funkcjonowania jako jednostki samodzielnej organizacyjnie i administracyjnie. Prowadzenie działalności propagandowo - informacyjnej i wydawniczej zmierzającej do poprawy stanu zdrowia dzieci i młodzieży.

Prowadzone działania
Opracowanie biuletynu informacyjnego na temat swej działalności i potrzeb zdrowotnych w woj. częstochowskim. Współpraca ze Stowarzyszeniem Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych 'Serce' w Częstochowie. Wyposażenie Przychodni Medycyny Szkolnej ZOZ nr 3 w Częstochowie w sprzęt komputerowy i logo - gry. Wspieranie dzieła w służbie Bożego Miłosierdzia w Częstochowie - niesienie pomocy przy rejestracji, organizowanie letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Organizowanie społecznej pracy specjalistów - logopedy, psychologa. Pomoc w kuchni dla ubogich, itp.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej