Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Dolnośląski Ośrodek Młodzieżowy Świętego Jana Bosko we Wrocławiu

Dolnośląski Ośrodek Młodzieżowy Świętego Jana Bosko we Wrocławiu
Kontakt
Telefon
71 349 04 04
Telefon
603 389 737
Adres rejestrowy
Ulica
Młodych Techników 17
Kod pocztowy
53-647
Miejscowość
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Wrocław
Gmina
Wrocław
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000145691
REGON
93081355900000
NIP
897-15-14-390
Rok powstania
1996
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Podejmowanie działań na rzecz integralnego rozwoju młodego człowieka, tak by wychowanek stał się uczciwym obywatelem, dobrym chrześcijaninem i odkrył swoje miejsce w Kościele i świecie. Troszczenie się o zdrowie i sprawność fizyczną. Pogłębianie wiedzy, rozwoju świadomości, sztuki myślenia, zdolności tworzenia intelektualnego oraz rozwój zainteresowań i talentów. Wychowywanie do poszanowania własności wspólnej i umiejętności współpracy.

Prowadzone działania
Opracowywanie planów, projektów i programów działania. Współpraca z instytucjami państwowymi i samorządowymi oraz utrzymywanie kontaktów z podobnymi organizacjami w kraju i za granicą. Organizowanie życia młodzieżowego w ciągu roku i wakacji. Prowadzenie działalności gospodarczej. Animowanie działalności rekreacyjnej, sportowej i turystycznej. Prowadzenie kół zainteresowań, świetlic, klubów i kawiarni. Podejmowanie inicjatyw i interwencji w sprawach młodych u właściwych władz (szkolnych i terenowych).

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
działalność na rzecz integracji europejskiej
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej