Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Związek Zakładów Doskonalenia Zawodowego
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 831 15 03
Adres rejestrowy
Ulica
Podwale 17
Kod pocztowy
00-252
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Federacja, związek stowarzyszeń
KRS
0000133022
REGON
01207692700000
NIP
5260023420
Rok powstania
1991
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Związek Zakładów Doskonalenia Zawodowego (ZZDZ) jest stowarzyszeniem oświatowym i naukowo-technicznym skupiającym 22 Zakłady Doskonalenia Zawodowego (ZDZ), których tradycja sięga nierzadko lat dwudziestych ubiegłego wieku.

Naszą misją jest kreatywność, otwartość na potrzeby edukacyjne społeczeństwa i gospodarki, celem przedstawienie oferty edukacyjnej pozwalającej kształcić się przez całe życie. Razem ZDZ tworzą najbardziej rozbudowaną sieć niepublicznych placówek edukacyjnych w kraju.

ZZDZ to stowarzyszenie oświatowe działające w oparciu o ustawę o stowarzyszeniach. Jako organizacja pozarządowa, posiadająca osobowość prawną, może wypracowywać zysk – musi on być jednak przeznaczony wyłącznie na realizację celów statutowych.

Dla swoich członków Związek pełni funkcję koordynującą i inspirującą. Reprezentuje także ich interesy wobec centralnych organów władzy, administracji państwowej oraz innych instytucji.

Wyróżnia nas ścisła współpraca z pracodawcami i urzędami wiodącymi w różnych obszarach gospodarki wyznaczających kierunki zmian w przygotowaniu zawodowym kandydatów do pracy, aktywizacji osób bezrobotnych oraz doskonaleniu zawodowym pracujących. Gwarancją efektywności działań edukacyjnych jest zapewnianie wsparcia zainteresowanych doradztwem zawodowym.

Jakość naszej działalności potwierdzają liczne akredytacje branżowe i kuratorów oświaty, certyfikaty i upoważnienia oraz monitoring jakości procesu kształcenia przez uznane w Polsce i w Unii Europejskiej instytucje.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
zrzeszanie organizacji pozarządowych (np. lokalnych, regionalnych, branżowych)
integracja, reintegracja, aktywizacja zawodowa
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej