Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 831 00 81
Telefon
22 831 52 02
Adres rejestrowy
Ulica
Podwale 13
Kod pocztowy
00-252
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000025209
REGON
00051236100000
NIP
526-02-51-374
Rok powstania
2001
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Zakład Doskonalenia Zawodowego (ZDZ) w Warszawie jest stowarzyszeniem, które prowadzi działalność o charakterze oświatowym i naukowo-technicznym. Od ponad 120 lat świadczy usługi edukacyjne w formach przedszkolnych, szkolnych i pozaszkolnych. Z naszej oferty korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i urzędy pracy, ośrodki pomocy społecznej, organizacje pozarządowe oraz firmy. Przy ZDZ w Warszawie działają dwie komisje państwowe: Komisja Egzaminowania Spawaczy oraz Komisja Kwalifikacyjna ds. stwierdzania wymagań kwalifikacyjnych osób zajmujących się dozorem oraz eksploatacją urządzeń instalacji i sieci energetycznych.

ZDZ, zgodnie z ustawą o systemie oświaty (art. 2 ust. 3a), jest podmiotem prowadzącym przedszkola, szkoły oraz placówki kształcenia ustawicznego w formach kursowych, które umożliwiają uzyskanie i uzupełnienie wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Są one wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez starostę właściwego ze względu na miejsce działalności placówki.

Placówki kształcenia ustawicznego ZDZ są zlokalizowane w Warszawie, Legionowie, Pruszkowie, Garwolinie, Radzyminie, Ciechanowie, Kutnie, Łęczycy, Sierpcu, Płocku, Siedlcach i Wyszkowie.

Miarą uznania dla działalności ZDZ w Warszawie są uzyskane przez nas wyróżnienia, certyfikaty i akredytacje.

Od wielu lat niezmiennymi priorytetami naszej działalności są solidność, uczciwość oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
szkolenia, kursy, podnoszenie kwalifikacji
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej