Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza Oddział Warszawski

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza Oddział Warszawski
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 858 73 40
Telefon
22 858 73 40
Adres rejestrowy
Ulica
Zaciszna 3
Kod pocztowy
02-912
Miejscowość
Warszawa-Mokotów
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Mokotów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Jednostka terenowa stowarzyszenia posiadająca osobowość prawną
KRS
0000013482
REGON
01139493800000
NIP
521-22-21-010
Rok powstania
1995
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
120
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Nasza organizacja pozarządowa skupia osoby zainteresowane ożywieniem procesu dydaktyczno-wychowawczego w pracy z grupą poprzez stosowanie aktywizujących metod opartych na idei pedagogiki zabawy. Naszą misją jest wspieranie w rozwoju pedagogów, nauczycieli, animatorów i innych osób pracujących z grupą. Chcemy przyczynić się do zmiany stylu i metodyki pracy instytucji oświatowych, wychowawczych i kulturalnych poprzez podnoszenie wiedzy, umiejętności i kultury pedagogicznej, propagowanie inicjatyw kulturalnych i edukacyjnych oraz integrację działań animacyjnych różnych środowisk i grup społecznych. Celem naszym jest przekształcenie się w profesjonalną instytucję szkoleniowo-doradczą z rozbudowaną ofertą wydawniczą, szkoleniową, programową i trenerską.

Prowadzone działania
Wychodząc naprzeciw potrzebom nauczycieli, pedagogów, animatorów, pracowników socjalnych, katechetów i innych osób pracujących z grupą, prowadzimy następujące działania edukacyjne i animacyjne na rzecz osób indywidualnych i instytucji: warsztaty metodyczne w zakresie metod aktywizujących w pracy z grupą opartych na pedagogice zabawy, warsztaty metodyczne na zamówienie w kraju i zagranicą, konferencje naukowe (organizowanie, prowadzenie i udział), letnie szkoły animatorów, małe grupy samokształceniowe, grypy specjalistyczne dla animatorów i członków Stowarzyszenia, formy dokształcenia i szkolenia indywidualne dla członków Stowarzyszenia w kraju i zagranicą, imprezy plenerowe, festyny, imprezy okolicznościowe i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, imprezy dla dużych grup, spotkania otwarte dla zainteresowanych, poszukujących nowatorskich pomysłów do pracy.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej