Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja - Instytut na rzecz Ekorozwoju
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 851 04 02
Telefon
22 851 04 00
Adres rejestrowy
Ulica
Nabielaka 15 lok. 1
Kod pocztowy
00-743
Miejscowość
Warszawa-Mokotów
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Mokotów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000134492
REGON
01100220000000
NIP
522-10-06-268
Rok powstania
1991
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja
Inicjowanie, popieranie współuczestnictwa różnych grup, instytucji, organizacji społecznych związanych z działalnością gospodarczą, nauką, polityką, administracją państwową i samorządem terytorialnym oraz niezależnych ruchów ekologicznych. Przenoszenie i adaptowanie doświadczeń innych krajów w zarządzaniu ochroną środowiska. Współpraca w określaniu kierunków i priorytetów współpracy zagranicznej w dziedzinie ochrony środowiska. Poszukiwanie zakresu i zasad współpracy z zagranicą. Udział w międzynarodowych pracach związanych z rozwiązywaniem kontynentalnych i globalnych problemów ochrony środowiska.

Prowadzone działania
Przygotowanie raportów, diagnoz, scenariuszy, studiów, analiz, ekspertyz, dokumentacji, programów, prognoz, strategii, polityk, opracowań kartograficznych i innych tego typu materiałów. Organizowanie i uczestniczenie w konferencjach, seminariach, sympozjach, spotkaniach, kursach. Przygotowywanie wszelkiego rodzaju materiałów i imprez propagandowych. Prowadzenie fachowego doradztwa. Organizowanie staży zagranicznych i krajowych. Współdziałanie z wszelkiego rodzaju instytucjami krajowymi i zagranicznymi.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Publicystyka
08.02.2017
Pomysłów na poprawę jakości życia w Warszawie nie brakuje. Najlepszym dowodem na to są rozwiązania proponowane przez warszawiaków przy okazji budżetów partycypacyjnych. Czy oznacza to, że wkrótce będą zaspokojone potrzeby wszystkich mieszkańców?
Publicystyka
27.01.2017
Polityka klimatyczna to całościowa wizja rozwoju, a nie tylko sprawy środowiska - uważa ekspert Instytutu na rzecz Ekorozwoju dr Andrzej Kassenberg.
Publicystyka
22.12.2016
Mieszkańcy stolicy wzięli sobie do serca hasło „Zakochaj się w Warszawie zielonej”. Jak potwierdzają wyniki badań opinii, warszawiacy cenią sobie dobrej jakości tereny zielone i chcą ich jeszcze więcej w swoim otoczeniu. Badania zleciły w 2016 roku miasto stołeczne Warszawa oraz Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju w ramach projektu ADAPTCITY.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej